Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Linux + PCB CAD
+
1 2 3 ...

thread: Linux + PCB CAD

Senior Member
    Mar 2006
    137

Linux + PCB CAD

Cik zheel, ka shii sadalja tuksha.
    Tiehsaam visi taadi guru, ka jautaajumu nau, vai tieshaam, neviens neleito Linux?
    Diivaini.

Anyway, mosh kaads juuzo kaadu PCB traseeshanas softu uz linuxa, un ir arii teiksim maskavas ielaa kaadu plati iedevis un ir arii kautkas sanaacis?

Interesee tiiri kaadu softu kaads leitojis un kas no taa sanaacis. kaadas probzas, kaadi zemuudens akmenji. traseejis esmu PCADaa tikai, tagad akal mosh pasham buus ko jaauztrasee, shtukoju, par linux alternatiivu...

Administrator
    Mar 2004
    Rīga / Liepāja
    1,171

Vispār nav mēģināts PCB CAD softs uz linux, domāju ka viss reālāk varētu būt Eagle priekš linux.

Senior Member
    Aug 2008
    565

Re: Linux + PCB CAD

100% izstrādāts uz linux

PCB un shēma uzzīmēta uz Eagle
    http://www.cadsoft.de/

Lai arī Eagle nav Open Source, to var pa brīvu nokačāt no viņu lapas,
    Arī Ubuntu repozitorijos tas atrodās jau iekšā un Adept instalātorā ierakstot Eagle viņš tur atrodās
    Lai gan no http://www.cadsoft.de/ varētu būt pati svaigākāversija.
    Galvenais mīnus ir tāds, ka var uzzīmēt plati ar izmēru 10cm X 8 cm. Ja grib vairāk, tad jāpērk licenze.
    Bet no otraas puses ierobežotais izmērs nāk par labu in ir iemesls uzzīmēt kompaktasplates
    Būtiski ir tas, ka Eagle var uzlikt gan uz Linux gan uz Windows un ja kādamir MAC tad arī nevajadzētu būt problēmas!

Ja kāds grib pamēģināt uz linuxa var paņemt to pašu Eegla projektu, kas bildē, atvērt un pamēģināt kaut ko padarīt.
    Eaglefailus var dabūt šinī sadaļā viewtopic.php?f=33&t=3056
    Domāju labāk kāds forumā izstrādāts variants būs interesantāks

Dokumentāciju ar dizainu ja grib izstrādāt arī nav problēmu,
    Nu vismaz 6tais Photošops caur Wine gāja praktiski bez gļukiem, par jaunākām versijām nezinu.
    Lai arī es biju pieradis pie Photošopa, uz GIMP arī var tīri labi šoto salikt kopā

Nu ja kāds ko izmēģina rakstiet atsauksmes un ekrāna bildes, kā vis sanāk uz LINUX!
    Gan jau ka mans variants nav vienīgais variants!

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

Galvenais mīnus ir tāds, ka var uzzīmēt plati ar izmēru 10cm X 8 cm.
    tieši si iemesla del neizmantoju... 10x8 ir pa maz priekš projekta detaļu izmēra dēļ

Senior Member
    Oct 2007
    629

KICAD nederees?

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

es meginaju taja kaut ko taisit, lenam jau shemu sazimeju, talak jau grutak dabut to visu ieks PCB.. lasiju dokumentaciju, baigi sarezgiti no zimesanas viedokla... jaliek tas un tas...

ExpressPCB - pa taisno bliez uz PCB korpusu `outlines`, savieno ar celiniem, druka un gatavs. Samera brivas iespejas.

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

Es točno tagad lietoju linux ubuntu,bet daudzko vel nesaprotu.Tagad meģinu to progu palaizt,net man kaut kas nesanāk.Domaju,ka esmu vēl zaļš šaja jomā.

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

nu lai lietotu, laikam tur vajag pareizi libus salikt... es jau nezin ko tur izmanto - gtk vai vel ko citu.. karoch palaid no konsoles, tad skaties ko konsole izvada.. parasti, ja kada LIB trukst, tad to tur izmet ka erroru

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

Man te bija uzraksts,ka neatpazīstot simbolus

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

Ar simboliem linuxa parastie tiek sauktas f-jas iekš libiem/exēm