Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Magnētu enerģijas pētīšanas topiks.
+
1 2 3 11 ...

thread: Magnētu enerģijas pētīšanas topiks.

Senior Member
    Nov 2006
    2,506

Magnētu enerģijas pētīšanas topiks.

Šite var tuvināt un attālināāt magnētus un pētīt Steorn un citas teorijas.

Administrator
    Mar 2004
    Rīga / Liepāja
    1,171

Re: Magnētu enerģijas pētīšanas topiks.

Varbūt sāc ar saviem pētījumu rezultātiem!? Apnikušas man tās teorijas gribas redzēt bildes un mērījumus!

Senior Member
    Nov 2006
    2,506

Šajā topikā es svinīgi apņemos nepostēt nevienu pašu reizi, lai te ņemas Steorn un co.

Senior Member
    Aug 2008
    185

Nu labi labi, iepostēšu te labāk

varu pastāstīt pašu vienkāršāko paņēmienu kā likvidēt enerģiju to pats Šons (Sean McCarthy, CEO of Steorn) publiskajā forumā izklāsītja jau 2006.gada decembrī
    Nu, klaaj ar valjaa, veelams ar eksperimenta detaljaam. Tukshas runas buus par iisu. Pie kam man pat ir lielas aizdomas, ka zinu, kuraa vietaa steornisti lohanulji.
    Pieļauju ka zzz pat nav dzirdējis par steorn publiskajā forumā dikti apspriesto tēmu "fast in, slow out" Tad lūk viens no Steorn āķīgajiem jautājumiem skanēja šādi - ja mēs paņemam feromagnētisku materiālu (pieņemsim tērauds) un pietuvinam to ļoti ātri magnētam, tik ātri ka tas nepaspēj magnetizēties, tad pagaidam nedaudz līdz tas ir magnetizējies (tagad starp tēraudu un magnētu ir spēks > 0) un lēnām attālinam līdz sākotnējam stāvoklim. Domāju ka pašsaprotams ka salīdzinot ar normālu gadījumu "slow in, slow out" mūsu gadījumā nezkur pazūd enerģija ko nesaņemam pirmajā daļā pietuvinot tēraudu pie magnēta. Saskaņā ar enerģijas nezūdamības likumu mums vajadzētu konstatēt kādā formā šī enerģija ir pārvērtusies, Steorn forumā cilvēki piedāvāja vairākus variantus, interesanti ko piedāvās zzz ? Protams es varu apgalvot kas ienāk prātā, Steorn var apgalvot kas ienāk prātā, bet atbildi var uzzināt veicot laboratorisku eksperimentu.

Senior Member
    Oct 2007
    921

Saskaņā ar enerģijas nezūdamības likumu mums vajadzētu konstatēt kādā formā šī enerģija ir pārvērtusies,
    Siltumā. Pietuvinot "ātri" metālu pie magnēta- ātri arī metāls jānobremzē. E=mv². jo lielāka metāla massa, jo lielāks ātrums - jo lielāks enerģijas zudums.
    Vot, ja verētu pie magnēta pielikt metālu bez massas, tad massu palielināt un lēnām atvilkt to nost no magnēta... bet tas jau tik un tā būs enerģijas-massas nezūdamības likuma pārkāpšana... tik pat labi ar "pazūdošo" un "uzradušos" massu varētu veidot gravitācijas vāverratiņa mūžōgo dzinēju. Kaut kā nevienam nav sanācis...
    Padomā ZZZ kādam muļķim man jābūt, lai es tākā tur rakstīts, pats tā arī domātu ??? !!! © Epis

Senior Member
    Aug 2008
    185

Saskaņā ar enerģijas nezūdamības likumu mums vajadzētu konstatēt kādā formā šī enerģija ir pārvērtusies,
    Siltumā. Pietuvinot "ātri" metālu pie magnēta- ātri arī metāls jānobremzē. E=mv². jo lielāka metāla massa, jo lielāks ātrums - jo lielāks enerģijas zudums.
    Vot, ja verētu pie magnēta pielikt metālu bez massas, tad massu palielināt un lēnām atvilkt to nost no magnēta... bet tas jau tik un tā būs enerģijas-massas nezūdamības likuma pārkāpšana... tik pat labi ar "pazūdošo" un "uzradušos" massu varētu veidot gravitācijas vāverratiņa mūžōgo dzinēju. Kaut kā nevienam nav sanācis...
    Ja tu veiksi eksperimentu varēsi pats pārliecināties ka "uz siltumu" pazudušo enerģiju nevarēsi norakstīt. Iesaku nejaukt klāt sākotnējo kinētisko enerģiju un inerci, to var uzkrāt kaut vai izmantojot atsperes un nav obligāti iztērēt sadursmē ar magnētu un tādējādi pārvērst siltumā.

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

steorn berninj, iztiec labaak bez pieljaavumiem, citaadi es saakshu pieljaut ka tevi beerniibaa maaminja uz griidas ar galvu uz leju nometusi.

Ja tev bremzeeti pielec, tad atkaartoju: tavs priekshgaajeejs epis jau vicinaajaas ar steornismiem, tai skaitaa ar sho milzu aatro-leeno atklaasmi.

Atbilde vienkaarsha - siltumaa paarveershas (plus veel dazhas nianses).

Nu-s tagad apraksti eksperimentaalaas detaljas aparaatam ar kuru steornisti demonstreeja shitento energjijas pazushanu. Taa kaa taa nav energjijas razhoshana, bet zaudeeshana un tjipa ideja jau ir izpausta publiski, tad tur nekaa sleepjama nav.

Ja steornisti shii efekta esamiibu nav demostreejushi eksperimentaali, tad nu neko - klusee, steorn, mutautinjaa un kjeries klaat pats pie magneetu aatri leenaas tirinaashanas.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Senior Member
    Oct 2007
    921

Ja tu veiksi eksperimentu varēsi pats pārliecināties ka "uz siltumu" pazudušo enerģiju nevarēsi norakstīt.
    kā reiz var. Kaut kad teķa laikos bija vienkārš uzdevums - aprēķināt, no kāda augstuma jānomet 1kg svina gabals, lai sadursmes brīdī ar zemi, tas izkustu. Augstums bija diezgan liels.
    to var uzkrāt kaut vai izmantojot atsperes un nav obligāti iztērēt sadursmē ar magnētu un tādējādi pārvērst siltumā.
    Bet mīļais cilvēk! Tad nospriegotā acpere darbosies pretēji magnētiskā lauka pievilkšanas spēkam, padarot par 0 jebkādu iespēju iegūt enerģiju no šāda magnētiskā lauka, kam pretī darboja acperes elastības spēki!
    Padomā ZZZ kādam muļķim man jābūt, lai es tākā tur rakstīts, pats tā arī domātu ??? !!! © Epis

Senior Member
    Aug 2008
    185

steorn berninj, iztiec labaak bez pieljaavumiem, citaadi es saakshu pieljaut ka tevi beerniibaa maaminja uz griidas ar galvu uz leju nometusi.

Ja tev bremzeeti pielec, tad atkaartoju: tavs priekshgaajeejs epis jau vicinaajaas ar steornismiem, tai skaitaa ar sho milzu aatro-leeno atklaasmi.

Atbilde vienkaarsha - siltumaa paarveershas (plus veel dazhas nianses).

Nu-s tagad apraksti eksperimentaalaas detaljas aparaatam ar kuru steornisti demonstreeja shitento energjijas pazushanu. Taa kaa taa nav energjijas razhoshana, bet zaudeeshana un tjipa ideja jau ir izpausta publiski, tad tur nekaa sleepjama nav.

Ja steornisti shii efekta esamiibu nav demostreejushi eksperimentaali, tad nu neko - klusee, steorn, mutautinjaa un kjeries klaat pats pie magneetu aatri leenaas tirinaashanas.
    Neskatoties uz to ka tu izrādi dziļu necieņu pret citiem foruma dalībniekiem varu atklāt ka enerģija nepārvēršas siltumā, lai cik ctipri tu to vēlētos Nu padomā pats kāda atšķirība vai tu pietuvini tēraudu pie magnēta lēnām vai ļoti ātri ? Kāpēc 2. gadījumā būtu jābūt bagai siltuma izdalīšanās ? Varbūt izsviedīsi vēl kādu gudru pieņēmumu ?

Senior Member
    Aug 2008
    185

Bet mīļais cilvēk! Tad nospriegotā acpere darbosies pretēji magnētiskā lauka pievilkšanas spēkam, padarot par 0 jebkādu iespēju iegūt enerģiju no šāda magnētiskā lauka, kam pretī darboja acperes elastības spēki!
    Nu piemērs ir tīri teorētisks, kinētisko enerģiju var uzkrāt atsperē kad tērauds ir teiksim 5 mm attālumā no magnēta, tad tēraudam ļaut uzmangētizēties un tad atlaist atsperi, neskaitot zudumus atsperē, gaisa pretestībā, un siltumā kas izdalās indukcijas dēļ, mēs vēl papildus zaudējam tā iemesla dēļ ka starp tēraudu un magnētu nepastāv pievilkšanās spēks tiem satuvinoties, jautājums ir tieši par šo enerģiju, kur tā paliek ? Cikls ir noslēgts bet enerģiju summa nav vienāda ar 0

+