Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
stm32 USB negrib iet :( -
... 6 7 8

thread: stm32 USB negrib iet :(

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Re: stm32 USB negrib iet :(

Karoch pilniigaakaa draza un muljkjiibas tavi corteksu slavinaajumi, fpga foreva!!!111!!!!!11!11!
    =========
    Disklaimeris: augstaak rakstiitais ir iznjirgaashanaas par epi, nevis korekta/objektiiva tehniskaa informaacija.
    Vinchi dzēs ārā šito ZZZ spamu.

ZZZ Tupumam nav robežu, viņš nezin ka priekš fpga ir cortex-M1

Senior Member
    Oct 2007
    629

Epis, tu laikam tomeer nesaprati ironiju... pirms 3 meeneshiem tu juusmoji par fpga un apgalvoji ka visi mikrokontrolieri un procesori ir suu prieksh uzdevumiem kurus tu taisies realizeet. Peec tam saaki juusmot par to kaa fpga soft kontrolieri rullee (neskatoties uz to ka veiktspeejas, straavas pateerinja un cenas zinjaa moderni kontrolieri vinjus vienkaarshi samalj miltos). Tad meties uz sho ARM Cortex-M3 kontrolieri un ilgi un dikti priecaajies kaads vinsh speeks. Tagad atkal paraadiijies jau naakamais favoriits - jaunie NXP Cortex-M3 kontrolieri... Ar shaadu pieeju un tempu diez vai savas dziives laikaa paspeesi pakustinaat kaadu motoru ar savu G-code interpretatoru un motoru kontrolieri

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

stm32 USB topiku var slēgt ciets, jo problēma ir atrisināta, kods ir piejams, viss strādā

tālāk oftops:
    Tas ka ir parādījusies jauna mikrene tirgū nenozīmē ka es tagat kā traks iešu un metīšos viņu pirkt, mani pilnībā apmierina šitie stm32 proči gan cena gan performance, bet tas nav tā ka es tagat esu pateicis ka redz stm32 ir labāks par to manu fpga, tās ir vispār 2 nesalīdzināmas lietas, un tad kad būs uzcepts tas pirmais Lineārās interpolācijas kods(drīz būs) uz C valodas tad varēs redzēt kas un kā.
    Tākā labāk Jeecha pa fpga neko pārāk gudru nesaki savādāk nāksies man rakstīt veselu Traktātu un vēlam tos jautājumus tad uzdod FPGA sadaļā.

1. : 41
    : 28-10-2009, 17:36
  2. : 17
    : 17-04-2009, 13:34