Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Cpld frekvences meeriitaajs -
1 2 3 4 12 ...

thread: Cpld frekvences meeriitaajs

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Re: Cpld frekvences meeriitaajs

Labi noskaidrojam kura Veikums Līdz 31.decembrim 2008. gadam ir TICAMĀKS skatamies uz iesniegtajiem Pierādījumiem nevis uz tekstiem kas tik pat labi var būt personīgais izfantazējums.

ZZZ līdz 31.decembrim parādīja:
    1. Švaka miglaina bilde kurā ir vadu, plašu bardaks un kautur dziļumā spīd rindā salodēti 7seg Led displeys. Ticamības moments ka tas viss salodētais nav FAKE ir ļoti mazs !!!
    un tie spīdošie cipari arī neko NEpierāda, jo tik pat labi varēji viņus pa taisno salodēt ar barošanas bloku caur rezistoriem, lai tās diodes spīdētu un varētu Bildi uzņemt !!

2. kautkāds veco laiku aparāts, šeit varētu ticēt ka aparāts nav FAKE un ir īsts.

Epis līdz 32. decembrim parādīja:
    1. Smuka PCB plate kura ir agrāk jau iztestēta uz Kļūdām, defektiem tākā ir Garantīja ka abi CPLD čipi ir strādājoši, + blakus uzlodēts Attiny un 3 7seg Ledi, Tākā Ticamības moments ir ļoti liels ka tur viss patiešām strādā (un tā arī ir!).
    par to ko es esu rakstījis ka kautkas vēl nav gatavs, tam ticēt nevar jo tam nav pierādījumu, proti es varēju pateikt ka man tur viss strādā un jūs noticētu !

Kuram no mums ZZZ vai man ir Ticamāki pierādījumi ka ir strādājoš devais no informācijas kas ielikta forumā līdz 31.12.2008 ???

Šajā momentā es varu teikt to ka tu ZZZ esi vēl sliktākā situāicjā nekā es un tie tavi teksti ko rakstīji par mani Tāpat arī attiecās uz tevi tikai vēl vairāk jo tavi pierādījumi ir daudz Švakāki nekā manējie, tākā esi apdiršot mai pats sevi Dubūltā apdirsis .
    Labs teiciens:
    (kas bedri citiem rok paši tajā beigās iekrīt, un šodien es to bedri vēl dziļāku pieraku, lai ZZZ būtu cietāka piezemēšanās ).

Un tās tavas pasaciņas ka tev tur kautkas strādā vari stāstīt citiem, jo kamēr nav pierādījumi tikmēr tām ticēs mazi bērni, nevis pieauguši cilvēki !
    Tādēļ es arī savlaicīgi uztaisīju topiku 5 decembrī lai varētu sarunāt kur kā satikties un pārbaudīt viens otra devaisus, lai nerastos šādas te situācijas, bet kas noticis tas noticis, žēl ka beigas ir Kā parasti.

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

nevajag epi, nebija jums runa par attiny, uz zzz godpraatiigi savu darbu izpildiija ko nevar pare tevi (epi) teikt. vajadzeeja jau sen iepsteet, nevis peec 31 atjeegties.
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

EPI & zzz, davai uztaisam plenēru:
    - savācās kādi 10 džeki no foruma (es būšu kā fotogrāfs )
    - abi atnesiet savas konstrukcijas
    - kāds cits atnes (rūpnīcas) f.ģeneratoru + mērītāju
    - viens atnes bisi (patrons pildīts ar sāli)

Uztaisam testu - zaudētajam šāviens dupsī... Visi strīdi tiks atrisināti godīgi un ļoti āti un efektīgi!!

OK? Davai?

Senior Member
    Feb 2008
    106

Manuprāt to vai abas plates strādā var pārbaudīt samērā vienkārši. Šķiet, ka pat švakā mobilajā iespējams uzfilmēt īsus fragmentus(īsti nezinu man mobilais bez kameras). Vajag pieslēgt shēmu un atliek tikai redzēt ģenģeri un displeju. Tad onlinā pamainīt ģenģerī frekvenci un redzēt ko rāda displejs.

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

epi siikais dirseej, abet tu vispaar apjeedz ko noziimee straadaajoshss aparaats?

Mans aparaats meera un raada frekvenci (dotajaa bildee - 31 komats shtrunts megahercus, tiek paarbaudiits vai augsheejaa robezha atbilst specifikaacijai).

siikaa dirseeja epja bildiitee ir kaarteejais vinja tjapljap lodeeshanas briinums bez jebkaadaa straadaashanas paziimeem. Kodu skrandas ar kuraam shis ir liidz shim ziimeejies, bija pilniigi defektiivas, un kompileetas prieksh tur kautkaadiem cikloniem, kas nav CPLD, liidz ar to nafig neattiecas uz doto projektu. Kaa arii:

1. vinja veidojums satur tikai 3 7-segmentu indikatorus, kas ir par maz 7 ciparu atteeloshanai un liidz ar to labaakajaa gadiijumaa var paraadiit tos tikai ljoti kropliigaa veidaa trijaas porcijaas.

2. Tur ir piekjibinaats attiny, kuru siikais dirseejs epis taisaas izmantot 100ms takts sgnaala ieguushanai. Tas vien jau uzreiz pilniibaa apgaazh epja agraako izdirsienu "64 shuunas pietiek visam", tieshi par kuru arii striids bija. Tas ir, ar mikrokontrollera izmantoshanu epis pats personiigi demonstree un atziist ka ir samuldeejies pilniigu hujnju par cpld "pietiek visam".

3. nu un finishs visam, epja hernja ta ir nafig nestraadaajosha.

Un jaa, es ta varu uzraadiit straadaajoshu aparaatu testeeshanai komisijai, shodien, riit, pirmdien, da jebkuraa laikaa.

Ko uzraadiisi tu, siikais dirseej epi?
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Tas ka ZZZ saka viņam kautkas tur strādā, un vispār ir uzlodēts vēl neko nenozīmē, ir vaidzīgi Pierādijumi, un tādi netika parādīti līdz gada beigām, tākā pēc Faktiem, pierādījumiem zzz ir tik pat daudz izdarījis cik es. (skarbā patiesība)

Bet ja grib Nopietni pārbaudīt kam kas strādā tad:
    Vispirms ir jāzis tā 30Mhz signāla parametri, cik kvalitatīvs viņš būs ? kāds būs kontakts, (lai es varētu hyperlinxā kādu simulāciju uztaisīt par to signālu kvalitāti, un izdomāt vai ir jāliek kādi filtri,pastiprinātāji (tādā garā)..
    Jo savādāk var sanākt tā ka uz mana signālģenerātora (kas būs tas pats fpga dev.kits) viss ies bet no kāda cita ārējā signāla nekas neies, un kurš tad būs vainīgs ??

Līdz ar to nezinot šo svarīgo informāciju es arī neko līdz galam nevaru salodēt, bet ja kāds grib redzēt kādu VIDEO kur es izmantoju savējo signāl ģenerātoru tad tādu es varu salodēt un nofilmēt.

Un par šito problēmu es jau Savlaicīgi runāju 5 decembrī !!

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Ja kāds grib kautko turpināt tad mani papild noteikumi esošiem ir šādi:

1. jāpagarina termiņš par 29dienām tas ir 29.Janvāris 2009 jo es Par šīm lietām sāku runāt 5. oktobrī līdz ar to tas ir tas punkts pie kura es Apstājos to devaisu tālāk taisīt, tādēļ atbildot uz tiem 5. oktobra jautājumiem šodien sanāk ka man vēl ir 26 dienas lai visu pabeigtu.

Vai kāds ir ar mieru ?

Senior Member
    Oct 2007
    921

Epis
    tātad - tev ir tūlīt un tagad strādājošs CPLD hercmetrs līdz 30Mhz?
    Ja apstrīdi zzz devaisa darboties spēju - kāpēc gan neapstrīdēt tavējo vēl diktāk? It īpaši tāpēc, ka neesi uzrādījis pat plāksni ar 64 ceļļu CPLD!

Ja kāds grib kautko turpināt tad mani papild noteikumi esošiem ir šādi:
    Nav nekādu PAPILDUS TAVU noteikumu. Kādi tie bija, tādi tie bija. Tas tikai lūzeri un ņergas vēlas atkārtot mačus, /ja nu necedrēti paveicas.../.
    Sīks puņkutapa vēl esi. Pat pakāst ar godu nemāki! Vēeee...
    Padomā ZZZ kādam muļķim man jābūt, lai es tākā tur rakstīts, pats tā arī domātu ??? !!! © Epis

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

video.

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=11280&ext=AVI

Saakam ar 1 mhz, uzgriezham 1.5, paarsleedzam diapazonu, uzgriezham 30 mhz, peec tam 31.

Vprochem, var redzeet ka blankings nestraadaa pareizi, nu i fig. Saliidzinot ar to ka siikajam dirseejam epim vispaar nekaa straadaajosha nav un shis plaano pats sevi apgaazt ar mikrokontrolera paliidziibu un taisiit hren vinj zin kaadu kropliiti tikai ar trim ciparinjiem, viss taapat skaidrs.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

atkārtoju vēlreiz termiņš bīj gada beigas 31.12.2009 un valīdi ir vissi matreāli ko rādīji līdz tam, bet pēc tam tas jau ir ārpus konkursa, un tas izskatās kā mēģinājums pēc konkursa nodemonstrēt kautko strādājošu, bet konkurs jau pagājis un beidzies !

bet vispār es šodien mēģinot kādu veco Fcounter kodu nosintezēt atklāju ka kautkas ar Precision synthesis softa licenzi noticis,sačakarējies un pāris stundas čakarējos Enviroment variable licenzes faila atrašanās vietu vēlāk konstatēju ka Visual Web Developer 2008 compilējot Lapu restartē kompi un vispār kompis kautkā pēdejā laikā baigi čakarējās, laikam pienācis laiks windowsu pārinstalēt

1. : 32
    : 06-05-2010, 10:39
  2. : 6
    : 15-04-2010, 00:05
  3. : 17
    : 16-03-2009, 21:54
  4. : 15
    : 06-03-2007, 15:12
  5. : 0
    : 11-01-2007, 08:30