Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Atsauksmes
+

thread: Atsauksmes

Junior Member
    Aug 2002
    1

Atsauksmes

Sveiki!
    Man ir ideja, ka Jums palielinat savu reitingu un pasutijumu klastu.
    Uztaisiet sava majas lapa vel vienu nodalu:
    Da˛adi izstradajumi, iekartas, jeb kaut ko tamlidzigu:

Un publicejiet tur da˛adas ierices un to shemas: radioaparatus, skrejo

Junior Member
    Aug 2002
    10

Re: Atsauksmes

Jaa, ELFA katalogs patikami parsteidz ar patiesi plasu un daudzveidigu piedavajumu. Pirmoreiz parskatot katalogu, guvu visparigu prieksstatu par elektronikas komponentem, par konstrukcijas lietojamiem materialiem, par pielietosanas iespejam. Par loti butisku informaciju uzskatu katras nodalas ievadrakstus. Patiik, ka pirms sadalas ir fizika un svarigakas formulas, tas ne vienmer ir pa rokai. Konkrets, sistematizets, erts katalogs. Tiesam daudz tehniskas informacijas!
    Ja godigi, tad (cik nu tas ir sanacis) sadarbiba ar TEVALO man ir patikusi un nekadu traucejosu faktoru nav bijis. Tadu pretimnakosu attieksmi butu patikami redzet katra firma, nevis tikai pie jums. Un piegades atrums ir fantastisks!
    Tomer gribetos, lai tranzistoriem un mikroshemam butu lielaka izvele.

Member
    Jul 2002
    Riga
    57

Esmu prieciigs, ka Tevalo uztaisija vietu labaam idejam un elektronikas forumu krievu valodaa.
    Bet tomeer veci, manupraat verts ir tomeer izveidot vienu forumu, kur vareet sazinaties kak po russki, ta arii latviski. Vieniigais ierobezojums seit ir taas, ka translits no latviesu valodas izskataas labaak neka translit no krievu valodas. Vai tiesam nevar sataisiit ta, lai vareetu lietot abas valodaas.
    piem.: forum.ru-board.com

Member
    Oct 2002
    Valmiera, Rīga
    63

Kaapeec igauniem ir tik plass forums ? (sk http://www.tevalo.ee) Vai mees sliktaaki.

Junior Member
    Nov 2003
    5

pirmkart vajag rukaat visaas valodaas, ir precedenti, kur
    diskutee 3 valodaas vismaz.

+

1. : 12
    : 26-08-2011, 09:28
  2. : 3
    : 23-12-2008, 11:41
  3. : 15