Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Grub loading .. Error 21 -
1 2 3 4

thread: Grub loading .. Error 21

Member
    Apr 2008
    70

Re: Grub loading .. Error 21

Izmanto defaultās ubuntu instalācijas opcijas. Ja jau nav sajēgas kā cieto disku sadalīt, uzliec automātiski pa visu disku, ja vien uz tā paša cietā tev nav kāda cita OS.

Vispār nav ko ķēzīt šeit elektronikas forumu ar muļķībām. Ir taču ubuntu forums, kas ir pilns ar problēmām un to risinājumiem.

P.S. Atcerējos, sameklē gūglē curve_hands.dll failu un iecep to kopā ar ubuntu vienā CD, točna visam būtu jāiet!

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

nav jēgas, Epis sen pierādījis ka ir bezcerīga radība.

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

tagat velku ubuntu-9.10-desktop-amd64.iso.torrent versiju jo moš vaina bīj tajā ka man ir amd procis un šitā paka izskatās ka būs tieši priekš tā, vecā bīj i386 ubunt versija moš tapēc gļukoja, peli nerādīja, cerams ka šī ies labāk

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

skaties ka tik neaplauzies.. kompilēsi ar nepareizām atslēgām vispār spļaudīsies...

Senior Member
    Sep 2006
    Ogre
    531

jo moš vaina bīj tajā ka man ir amd procis un šitā paka izskatās ka būs tieši priekš tā
    amd64 nozīmē to, ka tas paredzēts 64-bitu procim. Ja tev tāds ir (vienalga - Intel vai AMD) - tad uz priekšu.

Ja tomēr ir 32-bit procis (kaut arī AMD ražots), tad šitais nederēs.
    Ir cilvēki, kam nesanāk. Un labi vien ir, ka nesanāk...

Senior Member
    Oct 2007
    629

Es saprotu pirms 10 gadiem ar Linux bija dazhreiz jaachakareejaas lai visu palaistu. Bet ne jau shodien - visaam distribuucijaam instalaacijas ir diezgan "muljkjudroshas". Tur jaabuut speciaalam talantam vai iipashi liikaam rokaam lai nesanaaktu... Epis, kad tu chaapo garaam sadziives tehnikas veikalam visiem teljukiem skatlogos pazuud bilde?

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

vai ta kādam mūsdienu galda kompim iekšā vēl stāv kāds 32bit procis, visur jau tač ir 64b. vienkārši es sākumā spiedu dawnload pogu pataisno un novilku to 32 bit linuxu, tagat apskatoties uzmanīgāk ubunt lapu izrādās ka ir arī 64b versija, cerams ka šī ies bez gļuka un pele arī rādīsies
    Pēctam ka palaidīs normāli linuxu mēginaš dabūt iekšā to COde::Blocks softu un kādu linuxīgo hello World progu iemēgināšu.
    vispār jau laikam ka bez linuxa nākotnē iztikt nevarēs, jo cik skatos uz visiem jauniem ARM cortex-A8 pročiem (piem. BeagleBoard) arī linux iet, un tur cita ceļa kā uz viņiem kautko uzkodēt bez linuxa, laikam ka, īsti nav, jo ražotāja IDE+softi maksā bargu piķi, un cik lasu ta vairums ņemās un hako to linuxu priekš savas aplikācijas, un ja kautkas sanāk, ta var ņemt priekšā kautvai to pašu LinuxCNC un papētīt tā normāli.

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Viss aizgāja ar pirmo ka instalēju to 64 bit Ubuntu 9.10 versiju, esu arī ieinstalējis Code::Blocks nekādus "Hello World"kodus nokompilēt un consollē palaist nav sanācis , būs jāpačakarējās kamēr kautko uz tā linuxa varēs iekodēt, pirmais gribētu atras kādu demo kodu priekš COm porta kodēšanas, pēc tam man velk iemēģināt kādu PCI kodu (man tač ir paštaisītā PCI fpga karte )

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

dumš kas dumš...
    reāli, ja nevari palaist HelloWorld, tad vispār pie kompja neej klāt.

Member
    Sep 2007
    43

karo4 nevarēju vnk noturēties...

bljin Epi ja jau tu esi tik kruts vecis ka ņemies te ar visādiem arm utt. taisot savu cnc kontrolieri, bet esi tik tups datorlietās, ka man liekās pat nesaproti atšķirības starp i386 un amd64 (tā atšķirība nevar ietekmēt tavu peles izskatu), kā arī nemāki pat elemetāras lietas uz linux tad man trūksts vnk vārdu. Cilvēks zābaks. Tava nolemtība!!!!

1. : 3
    : 18-08-2009, 11:11