Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Salīdzinājumi elektronikas principu saprašanai. -

: Cik % Jūsu skolā būtu spējīgi saprast elektronikas principus skolas līmenī?

19.
  • 20%

4 21.05%
  • vairāk par 20%

2 10.53%
  • 10%

4 21.05%
  • 5%

9 47.37%
+
1 2

thread: Salīdzinājumi elektronikas principu saprašanai.

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

man liekas kad nav tāda viena laba pamācību veidošanas formāta, jo katrs cilvēks tomēr savādāk uztver informāciju un kas der vienam, var nederēt otram tākā vajadzīga pamācību dažādība, kur viena un tā pate ideja tiek pateikta dažādos veidos -> bildes,skaņa,bilde+skana,video un plikas definīcas un teksts.
    man pašam patīk video pamācības bet parasti to ir ļoti maz un tādas reti var atrast internetā. bet nu kā jau teicu ir labi ja var izvēlētis un izmēģināt vairākas pamācibas par vienu un to pašu tēmu. jo man parasti ir tā kad izlasot veselu kaudzi "sliktu" pamācību beigās atrodu to vienu īsto, kura itkā būtu uzrakstīta tieši priekš manis un tad ātri arī iemācos.

Senior Member
    Nov 2006
    2,506

Tam var tikai piekrist, ka katrs uztver savādāk. Pats esmu skaidrojis loģikas principus mehāniķim ar tehnisku domāšanu un tikām līdz trigeriem 15 minūšu laikā. Tā kā pat Rīgai tuvākajos rajonos ir tikai 2 vai 3 elektronikas pulciņi, tad tā iespēja tos principus izskaidrot tiem 10 vai 20%, kuri pēc aptaujas tos spētu saprast, patiesībā ir valstiski svarīga lieta. Elektronikas daudzums sadzīves tehnikā, auto, apkurē, inteliģentajās mājaš tikai pieaugs un ja šo speciālistu valstī nebūs, tad patērēsim citu valstu ražojumus, nevis paši pelnīsim kā augstu pievienoto vērtību ražotāji.

Senior Member
    Jan 2007
    1,143

jaaa.. es pamatiigi saputrojos! Man pasam kauns par sevi, jo sito man bija jaazin ka skaitit no 1-10!

Ta tiesam ir, XOR apgriez otradi bitu, ja ir 1 un negriez otradi, ja ir 0! Galigi izgazos!

Beefy

Senior Member
    Sep 2006
    2,537

Vaidzētu jaunu topiku kautkur ielikt Par elektronikas nākotni un to nozīmi ikdienā un, protams par to kādas tad ir iespējas labi nopelnīt ar elektronikas zināšanām un kādas tad zināšanas ir viss vajadzīgākās
    Un cik tad reāli ir sasniedzamas tās augstās super tehnoloģijas! ( moš kādam ir kāds labs piemērs (veiksmes stāsts kā viņš uztaisījis kautko, kas apsteidz pašreizējo pasaules piedāvāto produktus

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

grūti spriest par citiem , es domāju ka elektroniku apgūtu tie kurus tas aizrautu

un lai pēc iespējas vairāk cilvēkus tas aizrautu ir svarīgi lai skolotājs spētu ieinteresēt jauniešus bet ir tādi skolotāji kam nospļauties tu gribi vai negribi tev tas ir jāmāk un pakaļ tavai atzīmei neskrien ar tādiem gan būtu grūti

strp citu kur var iegūt labu izglītību elektronikas jomā un kur ar šo izglītību var meklēt darbu nākotnē laigan pašlaik vēl mācos 8. lasē jau domāju kur iet mācītes kautko saistībā ar elektroniku
    Katrs pats par citiem spriež pēc sava ģimja un līdzības.

+

1. : 9
    : 18-04-2011, 08:45
  2. : 8
    : 14-07-2009, 20:22
  3. : 34
    : 01-06-2009, 20:02
  4. : 32
    : 09-03-2008, 21:23
  5. : 2
    : 20-11-2006, 15:03