Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lugums visiem foruma dalibniekiem! -
+
... 2 3 4

thread: Lugums visiem foruma dalibniekiem!

Junior Member
    Jan 2011
    Jelgava Latvija
    27

Re: Lugums visiem foruma dalibniekiem!

Sveicināti kolēģi!!!!!

Jūs mani nesapratāt, es neprasu no jums tīru latviešu valodu!!!!! Bet mana doma bija par to ka reģistrēties man bija jālasa angliski.Vēl citi punkti ir angliski bet nu ko lai ir kā ir,jo es esmu gados 59.Man tagad mācīties angļu ,vācu un kādas tur vēl nu piedodiet.Es mēģinu tikt tai elektronikai līdz,nevaru noķert,jūs prasāt no manis valodas.Jā, jūs esat jauni, to varat ,kad būsiet kā es tad domāsiet citādi.Tad jau prasiet vecai tantiņai lai viņa mācās angļu,jo drīz būs šeit viss angliski.Jāpadomā arī par tiem kas par jums ir vecāki un nevajag salīdzināt ar jauniem.Padomā, nāksi vecāks un arī tev daudz kas atkritīs,vairs tā neņemsies.Sāksi runāt tāpat kā es un varbūt kādu vēl pamācīsi kurš tevi pasūtīs vienu māju tālāk.Neaizmirsti pienāks tas vecums arī tev!!!!!!! Tad varēsi papriecāties!!!!! Šeit jūs varat runāt kā jums patīk es nēesmu pret.Man vienalga kā jūs rakstiet ,ar kļūdām vai bez, domu gājienu es saprotu.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,436

Nu nav tas forums tik perfekts kā gribētos. Ir arī citas kļūdiņas forumā. Paķimerējoties taču var atrast Latviešu valodu. Svarīgi jau tas vien, ka ir cilvēki, kas iztulko pašu svarīgāko.

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

Žani!!! Mācīties nekad nav par vēlu. Kaut kādus angļu/vācu pamatus taču tev skolā ielika pirms 40 gadiem? Mazliet atkārto, mazliet piemācies klāt. Lai saprastu tehniskus tekstus galvenajos vilcienos, tev pilnīgi pietiek ar apm. 300 angļu valodas terminiem un vārdiem. Kā būsi ievērojis, foruma sabiedrība lieto specifisku slengu un brīnišķīgi saprotas - nav jāiet pie ZA vārdulizētājiem ar prasību "radīt" tīri latvisku terminu. Vai tad ar beidzēšanas sāknēšanu nepietiek? Skujiņ' Vallija jau skaļruņa vietā skandalu ieviesa...
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Apr 2008
    Rīga
    914

Bet mana doma bija par to ka reģistrēties man bija jālasa angliski.Vēl citi punkti ir angliski bet nu ko lai ir kā ir,jo es esmu gados 59.Man tagad mācīties angļu ,vācu un kādas tur vēl nu piedodiet.Es mēģinu tikt tai elektronikai līdz,nevaru noķert,jūs prasāt no manis valodas.
    Tas ir veel viens pieraadiijums tam, ka dziivojam mazaa zemiitee- viss foruma skelets ir aizguuts no taalu zemju bajaariem un latviskaas vajadziibas aiz matiem pievilktas klaat. Kas iztulkots, kas nee- tas jau administratoru zinjaa.
    Tomeer, ja jau datortehnika tiek lietota un internets turklaat, tad tak kaadas valodu zinaashanas ir?
    Un, galu galaa, ja ir veelme sekot jaunumiem elektronikaa, tad dzimtaa meele nebuus neko noderiiga, kaut krievu valoda buus jaalieto- lai gan, spriezhot peec mineetaa vecuma, ar to nevajadzeetu buut probleemaam.

ddff

Senior Member
    Apr 2008
    Rīga
    914

Žani!!! Mācīties nekad nav par vēlu.
    Pareizi!
    Tas atgaadina anekdoti par viiru, kas 70 gadu vecumaa maaciijaas latiinju valodu. Kad shim jautaaja shiis valodas apguushanas jeegu muuzha nogalee, vinjsh teica, ka, iespeejams, peec naaves nonaaks paradiizee un tur, kaa zinaams, visi runaa latiiniski. Kad vinjam jautaaja, vai vinjsh nepieljauj iespeeju, ka vareeetu nenonaakt paradiizee, vinjsh atbildeeja- "Taadaa gadiijumaa man probleemu nebuus, jo vaacu valodu es jau protu"

ddff

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

man probleemu nebuus, jo vaacu valodu es jau protu"
    Tad tas būs vecs žīds bijis .
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Jan 2008
    Sūnu ciems
    703

Tad jāveido lielā sadaļa ''Pareizi apzīmējumi'', lai
    tur iekšā var izveidot sadaļas katram jēdzienam un detaļai atsevišķi.
    Klāt varētu likt arī shematiskos un blokshēmu apzīmējumus.
    Savādāk būs viss vienā putrā
    Pēc dzīves uztveres - panks.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,436

Sāc ar vienu tematu (pamatforumā vai beztēmā, vienalga), tad jau redzēs kas no tā iznāks.

Senior Member
    Jan 2008
    Sūnu ciems
    703

Vismaz vienu tēmu par kondensatoriem atceros.
    Kā pareizi saukt kaut ko ir bijis.
    Pēc dzīves uztveres - panks.

Senior Member
    Apr 2007
    2,090

Tas ir veel viens pieraadiijums tam, ka dziivojam mazaa zemiitee- viss foruma skelets ir aizguuts no taalu zemju bajaariem un latviskaas vajadziibas aiz matiem pievilktas klaat.
    Vot šito attieksmi labāk mazāk - mēs esam mazi, mēs jau neko, tie lielie mūs apceļ. Forums darbojas uz phpBB dzinēja, kurš ir pilnīgi totāli demokrātiski open-source un jebkurš latvju bārenītis varēja un var piedalīties tā izstrādē.

Ja doma bija, ka jālieto pašu produkti - atkal garām, jo pietiek mums velosipēdu izgudrotāju... tak foruma kods ir uzrakstīts un strādā, ir publisks un pieejams.

+

1. : 32
    : 26-05-2013, 20:15
  2. : 6
    : 27-04-2011, 18:08
  3. : 5
    : 01-01-2011, 02:24
  4. : 9
    : 20-12-2010, 17:50
  5. : 11
    : 10-01-2009, 20:00