Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lugums visiem foruma dalibniekiem!
+
1 2 3 ...

thread: Lugums visiem foruma dalibniekiem!

Senior Member
    Nov 2006
    327

Lugums visiem foruma dalibniekiem!

Cienijamie foruma dalibnieki visi draudzigi palugsim foruma moderatoram /administratoram liegt Raimondam 1 postet tos stulbos linku postus .Tas jau ilgaku laiku ir kaitinoshi cilveks neko no ta visa nejedz bet copy /paste links ieksha.nu ja nevari neko sakarigu iepostet ko var fludot ar debiliem linkiem.Citos forumos par to ir bans jau pec tresha bridinajuma,R1 par nav nevienu sanemis.

Senior Member
    Mar 2003
    Rīga
    840

Re: Lugums visiem foruma dalibniekiem!

Man netraucē. Bet, ja sākam izteikt lūgumus, tad te ir viena otra persona, kurai arī vajadzētu šo to palūgt. Man personīgi nepatīk tā rupjā leksika un personīgi apvainojumi.

Senior Member
    Nov 2006
    2,506

Kas ir tas, no kā es neko nejēdzu?
    Šis bija mēģinājums novērst kārtējo brīvās enerģijas topiku, zinot autora aizraušanos ar VLF radio.

http://www.infiltec.com/SID-GRB@home/

speciāli autoram offtops
    viewtopic.php?f=1&t=4352&p=47318#p47318

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

šis forums normāls kļūs tikai tad kad būs vairāk par vienu adminu / moderātoru. Visi tak zinu kurus vajadzētu ievēlēt, un tad arī vairs nebūs uz viena cilvēka pleciem tas viss. taču ņemot vērā ka forums ir zem elfas, tas ir naivi cerēt ka šiet tiešām adimistrēs kādi citi par elfas darbiniekiem... Es pats neuzprasos uz adminu vietu (pietiek man ar 3 draugiem.lv elektronikas forumiem)... taču vajag vairāk kā vienu admini toč.
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Mar 2007
    1,600

Nu a kas tur liels ka dazham gadaas vairaak bleenjas uzrakstiit?
    Vismaz ir par ko pasmieties.
    Nee nu es jau pusi no teemaam vispaar nelasu, varbuut kautkas briesmiigs garaam aiziet...

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    994

Lai tak raksta. Man personīgi netraucē. Nav jau tas forums tik apjomīgs, un dalībnieku tik daudz. Apmēram jau ir skaidrs, ko no katra var gaidīt un kurus postus var vienkārši nelasīt.

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

Man ar Raimonds netraucē, neviens netraucē. Ir redzēti forumi,kur kāds teikums ir offtopic,tūlit admin dzēš ārā.Nu tas būtu par traku,cilvēki vien jau esam...

Senior Member
    Nov 2006
    2,506

Nu ja. Un ko, ja konkrēto jautājumu apspriežot sanāk novirzīties no tēmas teorijā, tad ko - cenzē?

Senior Member
    Nov 2006
    327

Ta lai tik druka mulkibas

Moderator
    May 2007
    Rīga
    1,862

Es atkal piekrītu Ģirtam. Nepārtrauktie uzspēlēti pamācošie posti bez īpaša pamācoša seguma šķiet bezjēdzīgi. Tā pat kā netulkoti izrāvumi no kādas ārzemju lapas un kaudzēm linku kuros reizēm nemaz nevar atrast kopīgu domu ar diskusiju.
    rupjā leksika un personīgi apvainojumi.
    HZ, man gan konkrētā cilvēka attieksme pret klaji muļķīgiem argumentiem neliekas nopeļama.
    šis forums normāls kļūs tikai tad kad būs vairāk par vienu adminu / moderātoru.
    Nu jā, šitas gan ir tiesa, moderatorus vajag no aktīvajiem foruma dalībniekiem.
    Ir 10 veidu cilvēki - tādi, kas saprot bināro kodu un tādi, kas nesaprot.

+

1. : 32
    : 26-05-2013, 20:15
  2. : 6
    : 27-04-2011, 18:08
  3. : 5
    : 01-01-2011, 02:24
  4. : 9
    : 20-12-2010, 17:50
  5. : 11
    : 10-01-2009, 20:00