Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
boomboxa tapšana
+
1 2

thread: boomboxa tapšana

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

boomboxa tapšana

Par cik ir iekrājušies visādi halami, tad nu radās doma jaunajai paaudzei boomboxu āra tusiņiem savākt:
    ideja šāda no tā kas man ir plauktos :

2 d klases (primitīvi no 1994 ford mustang gt ) ampi 80w katrs , - doma ka jamie grabinās krājumos esošo pioneer 30cm subi. kaste būs bez portiem jo negribu ka kukaiņi salien.
    vēl man ir 2 chr 70 mark audio full range. tos grabinās kenwood galva . galva laba ar to , ka krājumos esošais apgaismes trafs 11,5Vac (16Vdc) to nenodedzinās, jo piem pioneer max DC ir 15V.
    Jāpērk tikai aķis (viens uz 7ah man ir - pielikšu vēl vienu paralēli) . Vēl man ir saules panelis 12V - 1,5A - to varētu lādēšanai izmantot saulainās dienās. Neesmu vēl izdomājis vai lādētāju iebūvēt vai atstāt ārēju - neko jau komapakts šis nebūs , pārvietot varēs 2 -tā
    Ielikšu voltmetru + slēdzi lai var sabu atslēgt. Fords ampam remote ir 5V klasisko 12V vietā - laikam būs jāliek kāda Lmka, neko jau strāva tur nav. Restes skaļruņiem no PC fan redelēm. Apdare - stickerbomb stilā plānota. Kaste 60x42x24cm +- Protams D klase būtu ekonomiskāk, bet tie čaina kinter ampi all in one ar usb un bT + FM nevieš cerību.

sketčups :

Mazie fr būs atsevišķos tilpumos un tas pio subs kādos 60-70 l bija ok cik atceros no winisd. nekāda audiofīlija - budžeta weekenda būvējums. Vēl laikam aux iepīpētājs ar usb lādekli jāizveido + alus attaisāmais kaut kur jāpiemontē un mīksta sēžamvirsma idejas un ieteikumi gaidīti - pirms nav finieris sazāģēts.

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

Labāk neliec tās baterijas paralēli! Ja ar 7 Ah par maz, izmanto to, kur pienākas un lūko lielāku priekš 'boksa'. Vispār jau masa no baterijām vien pamatīga sanāk. Kabelis 'boombox' - auto derēja; gan uzlādēt, gan pabarot.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

ā ok paldies , nepadomāju par par aķiem, skaidrs, ka tās nav identiski un nebūs labi ilgtermiņā. Jā tīkla vads būs. Vēl būs FM antena iebūvēta kastē + atstāšu skrūvi/štekeri lai var pagarināt ja neķer. Japaskatās vai darbā datoriķim nav kāds labs upša aķis. Vispār jau šis autonomi netiks tik biezi darbināts, pamatā no tīkla.

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

Kabelis 'boombox' - auto derēja; gan uzlādēt, gan pabarot
    Es ar to domāju kabeli uz auto piepīpētāju vai taml. štekdozi. Auto baterija tak lielāka un ģenerators arī tam ir - var pat ceļā 'boksu' lādēt.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

ok, skaidrs. man par to bija doma

Senior Member
    Mar 2011
    711

Iesaku reālistiski parēķināt cik tas saules panelis dos plusus pie tāda boomboxa jaudas, hehe.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,833

Jā .par saules bateriju vari aizmirst. Staipīt to līdzi ir bezjēdzīgi, jo tie 1,5A parasti ir tikai ideālos apstākos, bet neviens tak paneli, ik pa pus stundu, negrozīs. Attiecīgi lādēšanas strāva būs mazāka. Par 7Ah akumulatru arī apšaubu. Ducinās bumbxu uz nebēdu un ar tik maz ampērstundām ilgi diez vai skanēs. No mašīnas aķa, tā cita lieta, bet autiņam obligāti jābūt ar manuālo kārbu. Skaidrs, ka jaunieši mauks muzičku, kamēr aķītis sauss. bet autmātu ta iestumt nevar. Tas tikai no manas pieredzes, jo dēls arī ir stumdījis savu glfiņu un tas tikai no iebūvētās audiosistēmas pēc dažām stundām.

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

Zinu cik dod...der pāris w vai lādešanai.tiek izmantots reizēm...skaidrs ka tas nav main power verķis

Senior Member
    Mar 2011
    1,120

Tagad jauniešiem svarīgi, lai būtu ar zilzobi, kur katrs var pēc patikas savu muzičku pieriktēt bsz kādiem vadiem. Man tas arī liekas diezgan loģiski- tikko pats pasūtīju pārīti tādus moduļus, ko meitai bļaujamkastēs ielodēt.
    Jēga mēdz būt arī bezjēdzīga.

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

Jā BT būtu labi, bet ir kāds pārbaudīts , labs modulis, kurš strādā uzticami ? vari ar linku padalīties ?

paldies

+