Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Pareiz laiks no TV vai arii GPS DCF77 NTP un citi zveeri -
1 2

thread: Pareiz laiks no TV vai arii GPS DCF77 NTP un citi zveeri

Moderator
    May 2007
    Rīga
    1,862

Re: Pareiz laiks no TV vai arii GPS DCF77 NTP un citi zveeri

Patiesībā pulksteņi vienmēr bijuši mans fetišs, bet nekad tā arī nav sanācis ko sakarīgu priekš sevis uztaisīt. Tad nu tagad esmu saņēmies kopā ar vel vienu cilvēku īstenot šo seno sapnīti. DCF77 būtu tam interesanta piedeva. JDat, Tava ideja par kompja audio izejas izmantošanu ir laba uz laiku kamēr nav pieejams taustāms DCF77 uztvērējs. Ebayā ir pieejams modulītis par ~10Ls, domāju kādreiz to pasūtīt, bet līdz tam būs jāmēģina to aizvietot ar audiosignālu.
    PS, jā, beztēmas sadaļa šajā fōrumā ir vnk EPIC.
    Ir 10 veidu cilvēki - tādi, kas saprot bināro kodu un tādi, kas nesaprot.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,442

varbuut sho tomeer jaapaarmet uz bezteemu vai kaut kur citur. Atiistoties civilizaacijai (interesanti uz priekshu vai atpakalj), daudzas neatkariigas zinaatnes saak saviities kopaa. Man pat radaas filosofisks traktaats: kaadreiz bija neskarta daba, kuraa viss notika harmoni (visas zinaatnes:fizika kuumija,matemaatika utt) bija viens veselums. Evoluucijas procesaa notika mutaacija un zadhiem peertikjiem smadzenes palika stulbaakas. Taa rezultaataa gudraakie peertikji paila dziivot kokos, bet stulbaakie nokaapa no kokiem un palika par cilveekiem. A cilveeks ir nesaprotams zveers. Panjeema sadaliija visus dabas dotumus un izveidoja neatkariigas zinaatnes (fizika,kiimija, elektronika, softi, firmware utt), bet jo talaak jo vairaak saaka paraadiities tenence ka tomeer viss sadaliitais straadaa labaak ja apvienojas veseluma (lielais speeks ar mazo, eletriskais laiks ar magneetisko, kiimiskaas saites ar eletriskajaam utt).

Tas pats ir ar Linux un mikrokontroliera pulksteni. Galu galaa shodien tak ethernet+TCP/IP var iebaast gan datoraa gan atmelii. kaada shirkba?

Supermegauuberduoperpiedaavaajums adminiem: noamputeejas visus forumus un uztaisam vienu vieniigu, kuraa visi postos visu: gan EPIS ar davien FPGA CNC, gan free energijas magneetismi, gan lietotaaju izgudrojumi. Oi es laikam paaraak daudz sapiipeejos kapronu shoriit

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,442

Patiesībā pulksteņi vienmēr bijuši mans fetišs, bet nekad tā arī nav sanācis ko sakarīgu priekš sevis uztaisīt. Tad nu tagad esmu saņēmies kopā ar vel vienu cilvēku īstenot šo seno sapnīti. DCF77 būtu tam interesanta piedeva. JDat, Tava ideja par kompja audio izejas izmantošanu ir laba uz laiku kamēr nav pieejams taustāms DCF77 uztvērējs. Ebayā ir pieejams modulītis par ~10Ls, domāju kādreiz to pasūtīt, bet līdz tam būs jāmēģina to aizvietot ar audiosignālu.
    PS, jā, beztēmas sadaļa šajā fōrumā ir vnk EPIC.
    vispaar jau es ierakstiitu to signaalu kompii, kaadas 3-4 minuutes un tad barotu kontrolirim, lai paarbaudiitu vai kontroliris njem kaa vajag.

1. : 16
    : 14-04-2011, 15:26
  2. : 7
    : 19-04-2010, 19:48
  3. : 7
    : 08-12-2008, 19:25
  4. : 0
    : 11-07-2008, 19:47
  5. : 0
    : 05-01-2008, 15:32