Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
transformators.lv -
+
1 2

thread: transformators.lv

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

Re: transformators.lv

kā jūs uzskatat ir nepieciešams velviens elektronikas forums. tagad argusam ari ir jauns forums transformators.lv
    es uzskatu ka tas nav nepiecieāšams jo jau ir pietiekami daudz. jo vairāk vinju kļūst jo mazāka vinjos ir atsaucība.
    Atļaušos iebilst...
    Viens no transformators.lv autoriem ir man ļoti labs draugs. Šīs vietnes mērķis pirmkārt jau ir tieši elektronikas popularizēšana. Forums tur nav galvenais (tā, ka visi ELFAs foruma fanāti varat mierīgi uzelpot- nav nekāds jauns konkurents uzradies. Ja negribat lasīt forumu-neviens jums nespiež. ) Transformators.lv ir vieta kur varat aprakstīt savas konstrukcijas, padalīties paveiktajā ar citiem. Parādiet man kaut vienu Latvijas vietni kur kkas tāds ir iespējams? ELFA? Ļoti šaubos vai forums ir tā īstā vieta.
    Cerams tas iedeva iemeslu padomāt. Kritika var būt laba lieta, taču ne šoreiz...
    Ar cieņu- Guntis

Senior Member
    Nov 2005
    Latvija, Kuldīga
    1,059

Man gan liekas, ka jauna vietne nav gluži īstais veids, kā popularizēt elektroniku.
    Bet visu cieņu uzņēmīgu cilvēku priekšā, kas tam veltī savu laiku (līdzekļus).
    Iespējams, es transformatoru šad tad aplūkošu, bet uz dižu atsaucību no manas puses nevar cerēt.
    Tas gan nedaudz kaitina, ka visur vieni un tie paši jautājumi tiek masveidā atkārtoti. Īpaši tas izpaužas draugiem domubiedru grupās. Arī šo forumu derētu cītīgāk pieskatīt, parevidēt.
    Signalizācijas, videovērošanas ierīkošana Kuldīgā.
    Temperatūras, gaisa mitruma, atmosfēras spiediena u.c. mērījumi, to publicēšana internetā. Data logging.
    http://narodmon.ru/1191

Senior Member
    Dec 2007
    Rīga_Grīziņkalns
    719

Patiesībā šis ir viens no sakarīgākajiem forumiem bez lieka fleima. Ok, pēdējā laikā ir padaudz kāpēcīšu saradušies un botu arī (Vincis varētu pie reģistrācijas oma likumu prasīt ) , bet kopumā forumā daudz gudru un pieredzes bagātu biedru.....kaut vai Didzis, Jon , AndrisZ, Mosfets, Karlosv, Efi, Abergs un daudzi citi protams, kuri daudz ko zina savās jomās un var pamācīt pārējos. Lai nu trafam.lv veicas , bet nedomāju ka ies viegli - šis forums jau ar tā pa īstam tikai sāk ieskrieties.
    >> šis ir viens no sakarīgākajiem forumiem bez lieka fleima.
    ......................................................................

ja godīgi...spečjukus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem! ko gribas pasacīt, lai nesarodas pārgudrie - kas visus noliek pie zemes...lai neveidojas kas līdzīgs kā ( erfoto.lv ) ar komentāriem no foto lietpratējiem_guru.lv
    Iteikums jaunatnei - izprotiet kaut nedaudz fizikālos jēdzienus pirms formulējiet jautājumu. Kāpēcīši bij un būs.
    Personīgi es vairāk bombardē Krievzemes forumus, ar Vācijas forumi patīk! Tur ir Spēks!

+

1. : 0
    : 19-07-2010, 17:18
  2. : 12
    : 12-03-2010, 09:15
  3. : 9
    : 15-09-2008, 13:24
  4. : 9
    : 15-06-2008, 22:44
  5. : 2
    : 11-11-2006, 01:48