Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lauka efekta traņi? -
+
1 2 3 4 5 13 ...

thread: Lauka efekta traņi?

Senior Member
    Dec 2008
    3,288

Re: Lauka efekta traņi?

To,kas ir AN lapā norādīta. Tur viss smalki paskaidrots, gan par izkliedējamajām jaudām, gan traņiem, gan BIAS settingiem.

DIYAUDI vīri vāca šo pastūzi ar Thermaltrac traņiem izejā vai darlingtoniem. Bet nu ja gribas lauķus - tad jāver maks vaļā un par Japāņu kvalitāti jāmaksā.

Member
    Oct 2008
    75

Tātad vai ir jēga vērt maciņu vaļā par lauķiem vai tomēr ņemt 10 mikreni un likt dariktonus?

Senior Member
    Dec 2008
    3,288

Ja jau izlēmi uz lauķiem būvēt, tad būvē. Es liktu IRFP , daudz neceptos, tiem THD nedaudz lielāks , tieši 2 harm. piemet, jo atšķiars P un N kanāli. Citi iesaka izmantot 240 un 9140 - 9240 vietā....esot labāks pāris...

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

SONY 70to gadu beigās - 80to gadu sākumā ar to impulsbarošanu paeksperimentēja un atmeta. Nav grūti iedomāties, kāpēc
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Dec 2008
    3,288

man liekas , ka 70-80, nebija īpaši labu lauķu...toreiz jau arī D klase bija galīgi nebaudāma....

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,058

Man šķiet, ka 49830 ir tieši paredzēts lauktraņu izejas pakāpei, bipoļāriem bija 49810.

Senior Member
    Dec 2008
    3,288

tā varētu būt. Neesmu tik smalki pētījis. Autoram jau vienalga kādu čipu pirkt, tad arī lai attiecīgus traņus ņem. BJT būs lētāki par Fetiem....neesmu gan BJT cenas skatījies....NJL4302DG - paskatījos - šitie ap 6 baksi iet...var ebaja ar meklēt, šaubos vai šos vilto - nav tik pieprasīti.

Member
    Oct 2008
    75

Tur jau tā nelaime ka esmu nonācis mazas dilemmas priekšā, nevaru izlemt vai likt 30 mikreni ar lauķiem vai 11 mikreni ar aukstas klases traņiem galvenais nosacījums ir pēc iespējas aukstāka kvalitāte uz gala pakāpi jo abas mikrenes ir visnotaļ aukstas klases

Senior Member
    Dec 2008
    3,288

domāju, ka lauvastiesu no izmaksām tāpat veidos baroklis un dzelži. Kā reiz klausosos tagad savu BJT ampu, skan perfekti. Tā ka nav nozīmes pa lielam. Uz BJT esmu gatavas plates manījs + kaudzi ar reāliem mērījumiem. Tie Thermaltrak nodrošina labāku miera strāvas korekciju atkarībā no izejnieku temperatūras, kaut D.Shelf savā grāmatā, raksta, ka par daudz nomet lejā. Bet es ņemtu šos, vieglāka montāža un šo pastūzi var kompaktu salikt.

Senior Member
    Apr 2008
    Rīga
    914

Njem labaak siltas klases komponentes.

+