Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
SPI/PIC18f4550 -
+
1 2 3

thread: SPI/PIC18f4550

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Re: SPI/PIC18f4550

imho, izspiest no čipa 99% var tikai rūdīts specs.
    Jauniņiem jau "atļauts" ņemt jaudīgāku dzelzi .. kaspich, vai tev žēl, ka kāds mācās!?

es pats uz atmega128 miršķināju LED-u.. un pārāk nestresoju, arhitektūru jau izprast var tikai eksperimentējot. Tas ka gatavā produktā izmanto 1% no čipa - tad gan fail.
    nee, tieshi otraadi - es PRIECAJOS, ja/kad kaads maacaas. vnk uz maza mcu ir daudz vinkaarshaak pamatlietas sadariit. atkriit ntaas konfiguraacijas, alternatiivie porti, milziigaas atminjas, u.c. man vnk skjiet, ka 90% visu gribeetaaju peec 2 vakaru pachakareeshanaas ar tiem briesmonjiem visu izmet miskastee un pieveershas citiem hobijiem. varbuut kljudos

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

Nu par to atmešanu jā, jāpiekrīt... redz, ja cilvēks saprot, ka tas "nav viņa īstais hobijs", tad nekas cits neatliek.
    Tu taču neapgalvosi, ja jau pievērsies kādam hobijam, tad tas "jāvelk" līdz mūža galam, pat ja nepatika? Tā kā šeit nav svarīgi MCU portu/atmiņas izmērs ja vajag pamēģināt vai dabūt ātri rezultātu

Senior Member
    Jun 2009
    117

vnk uz maza mcu ir daudz vinkaarshaak pamatlietas sadariit
    ar piebildi - ja lieto asm.
    Diemžēl ar dziļām skumjām jākonstatē, ka lielais vairums sāk ar c vai kautkādu klucīšbīdīšanas grafisko vidi, kur par mcu ir jāzin tikpat kā nekas.
    Un tad arī sākas problēmas.
    Un tad arī vienmēr "piertūkst".

+