Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vajadzīga palīdzība lai palaistu CNC graviermašinu -
+
1 2 3

thread: Vajadzīga palīdzība lai palaistu CNC graviermašinu

Junior Member
    Jan 2011
    18

Re: Vajadzīga palīdzība lai palaistu CNC graviermašinu

Cik zinu, tad to var realizēt. Iesaku palasīt Mach forumu.
    http://www.machsupport.com/forum/
    Protams, ka to var izdarīt! Par to jau nav šaubu! Vācieši ir zināmā mērā aizgājuši tālāk un MACH3 pamat versiju ir apaudzējuši ar komerciālām papildprogrammām. Kā jau rakstīju esmu galīgais iesācējs, tāpēc man viss ir jāsāk no nulles..........ir daudz neskaidru terminu un arī valodu zināšanas varēja būt labākas. Galvenais trūkst brīvā laika, lai visam tam pamatīgi iet cauri no pašiem pamatiem! Racionālāk būtu, ja kāds varētu ātri un kodolīgi pastāstīt-parādīt ko un kā darīt. Bet kā noprotu diemžēl mums te tādu spečoku kas pamatīgi pārzinātu MACH3 ir visai maz.

Tā neko frēzmašīna, tikai nesaprotu, kāpēc Z ass tik augstu uzcelta, dikti liels plecs veidojas.
    Ar to jau atšķiras hobija rīki no pus profesionālajiem, ka pēdējie spēj garantēt stabilitāti! Šeit tā ir metināta - skrūvēta tērauda konstrukcija. Manā gadījumā detaļa netiek stiprināta pie galda, bet spīlēs vai citās papildierīcēs un lielais vairums graviermašīnu ar portāla caurbraucamo augstumu 100mm man bija par mazu..............

Member
    Feb 2007
    Liepāja
    94

vairums graviermašīnu ar portāla caurbraucamo augstumu 100mm man bija par mazu..............
    Tur jau izskatās vismaz kādi 300 mm, ko tik augstu taisies frēzēt?
    Un kur tad Tu viņu iegādājies, ja tas galds jau nav noregulēts un gatavs darbam ?

Junior Member
    Jan 2011
    18

Tā nu ir sanācis, ka daudz maz nopietnā izpildījumā (stabilitātes un apstrādājamo materiālu ziņā) šis bija vienīgais no manis atrastajiem. Lekāla vai sinusa spīles vien jau aizņem 80-110mm no augstuma. Tāds papildaprīkojums kā 4 ass arī apmēram tik pat. ..........un rezerve nekad nav lieka! Gravējam- frēzējam jau otro gadu desmitu, tagad tikai nolēmu pamainīt aprīkojumu!
    Iegādājos vāczemē un pa daļām. Šīs lietas jau ir kā konstruktors, liec kopā kādu nu pats komplektāciju vēlies. Protams viņi jau bija gatavi visu piegādāt pilnībā nokomplektētu un vēl apmācības kursus uzrīkot, tikai................. nu nepelnām mēs tik daudz!

Member
    Feb 2007
    Liepāja
    94

Nu re, kad palaidīsi, varēsi dot citiem padomus. Man arī griežamā ass jau kļūst aktuāla un varbūt ar laiku arī automātiskā instrumentu nomaņa, tikai pats frēzmotors ar pneimatiku dikti padārgs.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Aigar, es gan ieteiktu izveerteet savus speekus. kaa redzam, tad no palidziibas luuguma jau kaadas dienas 40 pagaajushas, kas to zin, cik bija pirms tam un cik veel buus [par kaadu risinaajumu man info nav, pienjemu, ka viss taa arii stav uz vietas].
    protams, katrs gadiijums ir individuaals, bet man ir nojausma, ka, ja tam galdam butu regulaara noslodze, tad izdevigak buutu panjemt [pa daargo] pilnibaa nokomplekteetu pasakumu un uzreiz saakt straadaat. neticu, ka shaads/pusgatavs maksaa 10% un peedeejaa vaaka uzskruuveeshana 50% no cenas..

Junior Member
    Jan 2011
    18

Aigar, es gan ieteiktu izveerteet savus speekus. ..
    Uz vietas jau nekas nestāv! Katru dienu jau kaut ko jaunu izlasu, uzzinu un sāku vairāk no tā visa saprast! Vienkārši nevaru veltīt tam pietiekoši daudz laika, bet gribās jau lai viss tas raitāk aiziet, bet izskatās ka vien pašam visam būs jāizurbjas cauri. Vēl jau arī visas komplektējošās daļas neesmu saņēmis.
    Nu re, kad palaidīsi, varēsi dot citiem padomus.
    Paldies! No tavas mutes un dievam ausī!

Member
    Feb 2011
    46

Vari meginat sakontaktet pa tel.28458533 Nauris.Vins ir nemies ar cnc iekartam Masinerij'a.

Junior Member
    Jan 2011
    18

Paldies par kontaktpersonu!

Junior Member
    Jan 2011
    18

Gribēju atrādīties ar paveikto darbiņu pie savas CNC graviermašīnas.
    Vadība caur USB portu. Padeves ātrumus var pacelt vismaz vēl divas reizes, bet pagaidām paliku pie šiem.
    Neliels VIDEO par instrumentu automātisko nomaiņu un garuma nomērīšanu.
    http://youtu.be/d0t00Th9MPI

Junior Member
    Oct 2010
    24

Pa skaisto! Vai ar šādu var frēzēt arī melno metālu? Cik šāds pus profesionālais komplekts aptuveni izmaksā, ja nav noslēpums?

+

1. : 13
    : 31-07-2011, 21:09
  2. : 1
    : 13-04-2010, 02:25
  3. : 15
    : 10-09-2009, 15:47
  4. : 5
    : 13-10-2008, 20:07
  5. : 2
    : 19-03-2007, 15:35