Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Pērku vadības plati!
+
1 2 3

thread: Pērku vadības plati!

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

Pērku vadības plati!

Nu tad vēlos iegādāties pusautomāta vadības plati,jaudas regulators nav nepieciešams,interesē lai būtu stieples padeves ātruma regulēšanas shēma ar apgriezienu stabilizāciju,cerams ka saprotami uzrakstīju,kā arī vēlams lai būtu priekšgāzes režīms.
    Vai vēl labāk būtu ,ja kāds varētu man ieteikt labu un darbā stabīlu plates shēmu.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Re: Pērku vadības plati!

a kas tad notika ar to sheemu? nestabiila?

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

par kuru tad iet runa?

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

par kuru tad iet runa?
    nu, taa, mega, no RU zhurnaala. taa, ur veel diodes polaritaati apspriedam..
    jeb taa nav vieniigaa, ko Tu 'taisiiji'?

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

Nu toreiz tu mani pārliecināji ka viņa ir govno,un tā kā es vēl pcb nebiju izkodinājis,nemaz nesāku.Bija man iespēja dabūt jau gatavu,bet nu nedabūju ,līdz ar to ,vasarai tuvojoties ir aktuāla nepieciešamība pēc metināmā pusautomāta,lai var turpināt savus projektus kas nav saistīti ar elektroniku.

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

Biju lietošanā dabūjis kaut kādu poļu ražojuma pusautomātu,nu un biju ļoti vīlies,Lētā gala aparāti nav vērti tās naudas ko par viņiem prasa,jāmēgina tik savu lūzni kautkā atdzīvināt

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Nu toreiz tu mani pārliecināji ka viņa ir govno,un tā kā es vēl pcb nebiju izkodinājis,nemaz nesāku.Bija man iespēja dabūt jau gatavu,bet nu nedabūju ,līdz ar to ,vasarai tuvojoties ir aktuāla nepieciešamība pēc metināmā pusautomāta,lai var turpināt savus projektus kas nav saistīti ar elektroniku.

kad es ko taadu teicu???? korekta sheema, advanceeta... runa bija par to, ka Tev liidz tadas izgatavoshanai pataalu..

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

kad es ko taadu teicu???? korekta sheema, advanceeta... runa bija par to, ka Tev liidz tadas izgatavoshanai pataalu..
    Mēs par divām dažādām shēmām runājam

Senior Member
    Jul 2009
    Līvāni
    399

tā otra nav no žurnāla,un tai nav nekāds sakars ar pusautomātu,tā ir universālā metināšanas transformatora vadības plate.Man tāds aparāts arī mētājas

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Mēs par divām dažādām shēmām runājam
    aa, to.. atceros.. nu, karoche.. sheemu Tev toch nevajag. arii plati, jo taa ir jaapiesleedz, jaapalaizh. Tev vajag meistaru, kas to var izdariit.
    iesaku Maari Slanaru, sheit kaa useris Marisviens.

+