Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Jaunas tumbas Radiotehnikas veikalā -
+
... 2 3 4

thread: Jaunas tumbas Radiotehnikas veikalā

Moderator
    May 2007
    Rīga
    1,862

Re: Jaunas tumbas Radiotehnikas veikalā

andzaa, tad pastāsti precīzāk ko tad īsti piedāvā pārbūvēt pastūžiem un ja jau pats piedāvājies - matemātiski pamato murgus par nestabilo barošanu.
    Ir 10 veidu cilvēki - tādi, kas saprot bināro kodu un tādi, kas nesaprot.

Senior Member
    Mar 2010
    615

Pieņemsim, ka tā būtu. Bet - no nekā nekas nerodas. Vai trafiņš uz burvja mājienu par kārtu jaudīgāks kļuva?
    U-7111...svila uz nebēdu...nestabilā barošanas bloka dēļ
    Kas nestabils tik vienkāršā shēmā, kas sastāv no trafa, tilta un pāris kondensatoriem?
    no transformatora, kuram...zems lietderības koeficients
    Kā tu nosaki lietderības koeficientu transformatoram? Ar kādām metodēm tu to uzlabo savā upgrade procesā? Padalies pieredzē!

P.S. Jācer, ka Kaspich, kad šito lasīs, rīta kafiju jau būs padzēris un neaizrīsies.

Senior Member
    Jan 2008
    Riga
    1,032

un 1/3 jaudas pietiek, lai iekustinātu S-400
    labs topiks man ar patika . viss jau pa lielam pateikts. Tik gribu veerst uzmaniibu uz to, ka --- nav taada jeedziena-- IEKUSTINAAT . Skaljrunju difuzori kustas laikaa un telpaa ik reizi, kad pa to spoli pluust straava :P
    bet iespeejams, no shii kadra dienaas buus lietaskoks ... kautgan ... videne [ 19 ] +13 gadu = 32 ... nee, varbuut arii nebuus ...
    bet vispaar taa interesanti. Peeksnji ne no kuriens uzrodas cilveeks, kuram liekas, ka vinjsh zin, ka ir izpeetiijis visu par RRR ampu lazhaam un tumbu juutiibaam, un to, kaa taam buutu jaaskan ar vienu vai citu ampu ...
    un vēl... arnis = bowers = wilkinss = kaspich = epis =tvdx = didzis =janisp = Jack Daniels = jankus =normunds = abidox = Vikings =ansius = JDat = Jurkins =ivog utt utjp. Patiesībā tas ir arņa personīgais forums, vienkārši aiz nav ko darīt Arnis uztaisīja dažus simtus useru un regulāri raksta no dažādiem nikiem. Lai būtu dzīvība. :P [ C-JDat ]

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

[attachment=0:36vcr4hv]fullmoon.jpg[/attachment:36vcr4hv]

Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,448

torni, piekrītu. Current moon phase: 97% of full moon.

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

Andza ir reaals vecis! ja pirms padsmit gadiem bija videnee, tad tagad ap 30 [ja sloku beidza normaalaa vecumaa]. Andza, neklausies shajos skaudjos! njem savaa paspaarnee biupi, kasparchiku84, moa un veel vienu chupinju shejiens jaunaas/pusjaunaas paaudzes! turpini izgliitot cilveekus! es uzzinaaju tik daudz jauna, ka i kafiju nevajag! es kjeros klaat savai tehnikai! kpd ir jaauzlabo! tpu, nepamaniiju, ka Arnis jau arii vecumu izrekjinaajis. sore, es neko viaraak 'pienest' nevaru..

Senior Member
    Sep 2009
    505

Andza ir reaals vecis! ja pirms padsmit gadiem bija videnee, tad tagad ap 30 [ja sloku beidza normaalaa vecumaa]. Andza, neklausies shajos skaudjos! njem savaa paspaarnee biupi, kasparchiku84, moa un veel vienu chupinju shejiens jaunaas/pusjaunaas paaudzes! turpini izgliitot cilveekus! es uzzinaaju tik daudz jauna, ka i kafiju nevajag! es kjeros klaat savai tehnikai! kpd ir jaauzlabo! tpu, nepamaniiju, ka Arnis jau arii vecumu izrekjinaajis. sore, es neko viaraak 'pienest' nevaru..

pievienojos - šo to jaunu un noderīgu uzzināju - tā tik turpināt

Senior Member
    Apr 2008
    Rīga
    914

Jaa, Andza ieblieza smagi.
    Daudz netruuka, lai buutu nokraasojis tapetes ar kafiju, kad pirmo reizi lasiiju.

ddff, nebija domaajis, ka tik sarezgiitas taas lietas

Junior Member
    Apr 2011
    17

radiotehnikas veikala nevar nopirkt labas tumbas

+

1. : 10
    : 08-04-2014, 20:36
  2. : 10
    : 27-06-2011, 10:47
  3. : 35