Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lielie Vecie Lentinieki -
+
1 2

thread: Lielie Vecie Lentinieki

Senior Member
    Jul 2010
    397

Re: Stipreklis priekš 35AC - 1

Neklausies muļķības, Jāni - rīkam ir tradicionālās 3 galvas. No dzēšanas un ieraksta galvām lentu iespējams mehāniski atvilkt (atskaņošanas režīmā vai kādam efektam).
    Nu man jau tā likās, ka to galvu skaitu būšu sajaucis. Zinu tik, ka man stāstīja, ka vienam esot vairāk kā otram. Tā kā tā nosauktā cena par verķi, kam neredzēju reālu izmantojumu manām vajadzībām, bija galīgs kosmoss, tuvāk nepētīju. Tik šodien, kad aizgāja saruna par šo, atcerējos, ka ar mobīlo telefonu biju nofotografējis un izdomāju ielikt ievērtēt.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Re: Lielie Vecie Lentinieki

Nu tak` varbūt cilvēkam bija galvas rezervē - vienam (pieņemsim, 4 ceļu - viens skaits), otram, pieņemsim, 2 ceļu - cits. Tad jau var jebkurš daudzums, kaut 7 būt.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Ah būtu man tāds STM maģis tā ap 1980 gadu, vot būtu es pirmais puisis ciemā A es tai laikā no veca MAG8M būvēju sev magnetafonu

Senior Member
    Dec 2007
    Rīga_Grīziņkalns
    722

....Hehe, nav kādam šķūnīti saglabājies šāds zvērs no Padomijas laikiem: Берёзка-СМ6 ( lietošanai derīgs...tas ir neizkomplektēts)
    reizēm tepat ( LV ) var atrast prātam neaptveramas lietas.
    http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIV1M5 ... Dc=&size=1

+