Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Lielie Vecie Lentinieki
+
1 2

thread: Lielie Vecie Lentinieki

Senior Member
    Oct 2008
    Ogre
    184

Lielie Vecie Lentinieki

Jāni, negribas man simtiem eiro maksaķ par daiktu, ko reāli tikai izskatam pērku, lentas tak vairs nav. Jāpamedī kāds defektīvs, moš lētāk sanāk. Un arī būs ko paņemties...

Kas viņu zin, varbūt arī paveicas!
    Bet no paša pieredzes, šis verķis ir kā smuka blondīne- dārgs ir izskats, nevis saturs...
    Palīdzēju tādu nopirkt Ebajā vienam cilvēkam un kopā izmaksāja pāri 200 Ls un vēl pa nelaimi bija pie sūtīšanas "traumēts".
    Vieni kreņķi.
    Tad jau labāk pirkt no lielajiem (26 cm spole) smukuļiem- nupat nopirku paziņam "Akai GX-635D" labā komplektācijā pa "nieka" 350 Ls- ar visiem NAB adapteriem, metāla spolēm, putekļu vāku utt. Otrdien varēšu apčamdīt.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Re: Stipreklis priekš 35AC - 1

tak ja man gribētos lentas drillēt - STM vai Studeru vai Fostexu vai ReVoX meklētu. Bet no izskata topā ir 77tais un vēl Pioneer RT 707
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Oct 2008
    Ogre
    184

tak ja man gribētos lentas drillēt - STM vai Studeru vai Fostexu vai ReVoX meklētu. Bet no izskata topā ir 77tais un vēl Pioneer RT 707

Katram savs tops. Pašlaik mēs abi te taisam off-top...))
    Pionieris man patīk, bet Akai 77 ne visai. STM "traktoru" - ne pa kādu naudu- man vintage aparātu dizains nav mazāk svarīgs par skaņu.
    Akai 635-646 sērija ir tiešām smuki. Man tik daudz brīvas naudas nav un labi iztieku ar Akai GX-255. Vislielākais prieks mazdēlam- smuki podziņas paspaidīt...
    Ja atļautu līdzekļi, sev laikam paņemtu TEAC-X2000- gan smuks, gan tehniski labs.
    Bet vienam māte, otram meita, trešam vēl kaučkas...

Senior Member
    Dec 2007
    Rīga_Grīziņkalns
    722

...Bet no paša pieredzes, šis verķis ir kā smuka blondīne- dārgs ir izskats, nevis saturs...
    - ja runa iet par Akai GX-77, pilnīga taisnība - kā smuka blondīne un nekas vairāk.
    lentinieki, lentinieki...nezinu - bet Akaji man nepatīk ( ne mazais GX-77, ne lielais 747.dbx - savlaik biju ievilcis no eBaja savam prieciņam, priecīgs tagad kad ticis vaļā no šiem verķiem )
    ...ir pagaidām Teac X-2000M, vizuālais +10, tehniskais st. +10...praktiski jauns. Atsauksmes...labs un iesaku vidusmēra melomāniem.
    Ir ar trukums - nemīl Padomijas lentas

Vēl minējāt Pioneer - 707, 909 ... smuki jau ir, tikai manuprāt liels trūkums, šiem galvas nju ļoti mīkstas...ātri izdilst!
    Protams - skaistulis un top madelis ir Technics RS-1700 sudrabotais...širpotrebva etalons ( pagaidām tiecos uz šo modeli )!
    Var jau studijniekus piemeklēt, diemžēl citi cenņiki un pagaidām no šādas domas atsakos, pietiek ar Padomijas Olimpiem un Elektronikām ko padarboties.

Senior Member
    Jul 2010
    397

Var jau studijniekus piemeklēt, diemžēl citi cenņiki un pagaidām no šādas domas atsakos, pietiek ar Padomijas Olimpiem un Elektronikām ko padarboties.
    Vot viens paziņa man tādus verķus pavisam nesen mēģināja iemārketēt:
    Vienam esot 8 galviņas, otram 4 (ceru, ka skaitu nejaucu). Cena attiecīgi 250 un 200 lati. Tik pašam nav skaidrs un interesē, ko tad jūs ar viņiem klausaties mūsdienās? Pats nevaru iedomāties tādam verķim pielietojumu..

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

Tik pašam nav skaidrs un interesē, ko tad jūs ar viņiem klausaties mūsdienās? Pats nevaru iedomāties tādam verķim pielietojumu..
    mājās domāju ka nav... studijā, pat mājas studijā jap...

lai gan šis jau ir totāls offtopic... moš pārceļam uz citu tēmu?
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Nu uztais tēmu : Lielie Vecie Lentinieki
    STM protams, laba lieta, bet stipri jādomā, vai, ja gribi mājas studiju, nav jēga ReVoX vai Studer sameklēt un uzcelt, plāno lenti ka tik nav vieglāk atrast par biezo, uz centra tinamo.
    Jāpačeko, kas vēl vispār ražo tādas.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Nov 2010
    949

Man atkal dizaina ziņā Stellavox SR-8 liekas superīgs:
    http://cgi.ebay.de/Tonbandmaschine-Stel ... 5198095104
    Taisngriezis tas ir tas diožu tiltiņš, vai kā, jo te paksatot forumu sapratu ka tā ir vesela shēma kas sastāv no vairāk kā 4 diodēm (c)Aigars_14

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

bet tam Stellavox uz cenu paskatoties, dizains uz rāvienu riebties sāk )))

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

Vot viens paziņa man tādus verķus pavisam nesen mēģināja iemārketēt:
    Vienam esot 8 galviņas, otram 4 (ceru, ka skaitu nejaucu). Cena attiecīgi 250 un 200 lati.
    Bija laiks, kad par STM nebija žēl izmest dažus tūkstošus koka rubļu. Šodien - galīgi garām par minēto naudiņu. Bildē redzamais ir 200. sērija ar visiem tās trūkumiem (drošas ir pogas, kas bīda magnētiņus gar herkoniem). Kad radio u.c. atvadījās no magnetofoniem, iegūt tādu (pat 600. sēriju) nebija problēmu. Man tas nebūtu maksājis neko, tik neatradās lieks kvadrātmetrs dzīvoklī. Protams, kā darbgalds STM ar 15 i.p.s., plato ceļu un montāžas iespējām uzreiz nolika pie vietas visu smuko širpotrebu.
    Neklausies muļķības, Jāni - rīkam ir tradicionālās 3 galvas. No dzēšanas un ieraksta galvām lentu iespējams mehāniski atvilkt (atskaņošanas režīmā vai kādam efektam). Vecajai, 200. sērijai oriģināli bija ferīta galvas. Apbrīnojami ilgspēlējošas. Darbā paretam notīrīju ar mīksto dzēšamgumiju.
    No profesionāliem rīkiem vēl varētu kādu TASCAM iekārot un NAGRA mājās turēt.
    Interesanti par Stellavox.

Alles was echt ist, ist gut!

+