Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Mana elektroniķa darbnīca

: Vai jums ir savs "elektroniķa stūrītis"?

77.
  • Ir

51 66.23%
  • Nav

26 33.77%
+
1 2 3 ...

thread: Mana elektroniķa darbnīca

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

Mana elektroniķa darbnīca

Varbūt ieliksim šeit savu darba galdu,darbnīcu foto, lai varētu paskatīties kā citi strādā, kā varētu veikt darba vietu iekārtojumu. Īsāk sakot -vietu kur mēs katrs nodarbojamies ar elektroniku un visu kas ar to saistīts.

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

Šitā piemēram izskatās mana '"MEGANEKĀRTĪBA"'.

Tā kilovata lampa, kas piekārta pie griestiem ir domāta lai ziemā būtu siltums. Sildos kā sivēns zem lampas.
    Pašlaik tur ir nedaudz piekārtots, tuvākā laikā domāju ielikt jaunu darba galdu un plauktus, jo vajag taču kaut kur salikt daudzās plates, detaļas un citas mantas.

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

Tā kilovata lampa, kas piekārta pie griestiem ir domāta lai ziemā būtu siltums. Sildos kā sivēns zem lampas.
    citi sivēni sildās zem infra sarkanajām lampām tāda tev nav arī varēsi sildīties un sauļoties

ja par sivēniem tad stāsts- nokrita kvējspūldze pie zemes
    sivēns ibāza mutē
    kad kvēlspūldzi ieslēdza sivēns sajuta ka lampa sakarst un pārkoda vakarā svaigs cepetis
    Katrs pats par citiem spriež pēc sava ģimja un līdzības.

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

Runāsim tomēr par darbnīcā nevis sivēniem.

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

Runāsim tomēr par darbnīcā nevis sivēniem.
    man ā darbnicā nekā daudz nav -galds un uz galda lodāmurs dažreiz pie galda pieskrūvēju skrūvspīles un iespiežu tur plati un lodēju laukā detaļas vai iespieži kādu nieku ko taisu un kārtīgi olodēju celiņus

blakus sakpis pilns un piestūķēts ar elektroniku

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

Vakar nedaudz sakaartoju darbniicu. Paldies manam braaleenam.

Tagad vismaz var normaali staigaat-netrauceee iespiedplashu kaudzes un citas mantas. Un kaa zinaams, kaartiigaa darba vietaa patiikamaak straadaat.

Member
    Jan 2007
    Liepaajas raj.
    72

par darbniicu - bija, pirms nomainiija maajai jumtu un izdomaaja tuksho istabu remonteet, bija logs sienas platumaa un visa palodze bijanokraameeta ar visu, multimetra vadi karaajaas lejaa gar radiatoru, stuurii bija kaudze ar 3/486 datoriem, kuri tika kjidaati vajadzibasgadijumaa, paaris baroshanas bloki utt.. Tagad viss sanests tumshaapagraba istabaa,varetu nest uzgaraazhu un tur rikteet arii kaadu 600mhz pentium 3 kompi ar ko mikrenes programmeet utt, bet johaidii, rudenii uz riigu maciities buus jaalaizh, stulbi sanaak, un kojaas jau diezvai taadas lietas kaads piecietiiis
    Gribaas studeet

Senior Member
    Nov 2005
    Latvija, Kuldīga
    1,059

Re:

par darbniicu - bija, pirms nomainiija maajai jumtu un izdomaaja tuksho istabu remonteet, bija logs sienas platumaa un visa palodze bijanokraameeta ar visu, multimetra vadi karaajaas lejaa gar radiatoru, stuurii bija kaudze ar 3/486 datoriem, kuri tika kjidaati vajadzibasgadijumaa, paaris baroshanas bloki utt.. Tagad viss sanests tumshaapagraba istabaa,varetu nest uzgaraazhu un tur rikteet arii kaadu 600mhz pentium 3 kompi ar ko mikrenes programmeet utt, bet johaidii, rudenii uz riigu maciities buus jaalaizh, stulbi sanaak, un kojaas jau diezvai taadas lietas kaads piecietiiis
    Man arī bija tāda pati lieta, ka īsti nebija kur palikt, un kko būvēt/remontēt savām vajadzībām nebija jēgas, jo arī vajadzēja uz Rīgu mācīties pārcelties. Tagad jau arī kojās atļaujos lodāmuru turēt, PICus paprogrammēt, pagulti ar dzelžiem piekrāmēt un dzelzs hlorīdu uz palodzes turēt.. Tā ka ir OK.. Viss atkarīgs no tā, vai nav atkarība no lodāmura..
    Signalizācijas, videovērošanas ierīkošana Kuldīgā.
    Temperatūras, gaisa mitruma, atmosfēras spiediena u.c. mērījumi, to publicēšana internetā. Data logging.
    http://narodmon.ru/1191

+

1. : 37
    : 20-12-2015, 02:56
  2. : 4
    : 04-03-2010, 04:38
  3. : 4
    : 09-10-2009, 11:19
  4. : 0
    : 28-08-2008, 20:50
  5. : 9
    : 14-06-2008, 15:07