Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
elektroprecu veikali

: kādos veikalos iepēkaties jūs?

53.
  • TEVALO

9 16.98%
  • LUKARES

0 0%
  • ARGUS

34 64.15%
  • SALVATS

5 9.43%
  • EBAY

1 1.89%
  • citos interneta veikalos

1 1.89%
  • citos veikalos

3 5.66%
+
1 2 3 ...

thread: elektroprecu veikali

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

elektroprecu veikali

šajā topikā mēs apspriedīsim veikalu piedāvātos pakalpojumus un to kvalitāti

es no lukares nopirku
    http://www.lukares.lv/photo.php?img=...=lukares&scr=0
    vai tā pro sonic ir laba firma itkā PRO -profesionāls

pārsvarā pasūtu detaļas no salvata jo liepājā ir darbnīca jas divas reizes nedēļā pasūta detaļas no salvata un par atvešanu +10 % no pasūtijuma summas
    tas mani apmierina jo var pasūtīt kaut 1 pretestību

gaidu atsauksmes un viedokļus par veikaliem un to precu kvalitāti
    Katrs pats par citiem spriež pēc sava ģimja un līdzības.

Administrator
    Mar 2004
    Rīga / Liepāja
    1,171

Kamis da jebkur tu vari pasūtīt kaut vienu pretestību.

Un ko tu ar saviem skaļruņiem lielies katrā topikā, nopirki ķīniešu skaļruņus ar uzrakstu PRO tagad domā ka tev mājās PRO skaņas tehnika? High-End 400W skaļruņi nemaksā 27 Ls un domāju ka viņš skan tā patās kā maksā.

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

Kamis da jebkur tu vari pasūtīt kaut vienu pretestību.
    argusā iepakojumā ir 50 pretestības un pa vienai nevar babūt tikai pa 50 bet maksā gan ļoti lēti 50 pretestības 25 santīmi

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

ko domājat par salvata pecu kvalitāti un cemām

Administrator
    Mar 2004
    Rīga / Liepāja
    1,171

Pirms kāda laika noskatīju Fushā gaismas diodes a šie privātiem nepārdod, pārsūtija mani uz Salvatu. Fusha cena vija 0.09 Ls bet salvats man pārdeva pa 0.21 Ls gabalā.

A ko jūs domājat par Latgalīti? Vai ir vēl kāds kurš domā ka Latgalītē lētāk nekā elektronikas veikalos?

Senior Member
    Jan 2007
    964

Salvats ir loti daargs. Tur TDA mikrenes maksaa gandriiz latu daargaak nekaa argusaa!
    Latgaliite vispaar ir kraapnieki!
    Nopirku tur S-90 jaunus piikstulus pa 7 Ls katru!
    Peectam konstateeju, ka veikalaa maksaa 5 Ls!
    Tur vispaar lielaakaa dalja ir kraapnieki! Vieniigaa labaa lieta ko esmu nopircis ir divas pashlodeetas TDA7293 plates pie viena veca viirinja pirmajaa rindaa!
    Piem tas LM3886 kits vispaar ir meesls, bet maksaa 15 Ls! A divas TDA 11Ls!

Senior Member
    Oct 2006
    161

Man pawam prosonic skalrunis pa 20Ls 300W max, bet skanaideala! man vairaki cilveki jau ir prasijuwi kur un pa ci es tadu skalruni pirku! takwto ne viss kas ir kiniewu un lets ir mesls, paskatoties uz tava skalruna "podves" varu uzreiz pateikt ka skalrunis skanes normali, gumijas "podves" neskan!!!!, un no ka ir difuzors?

Senior Member
    Nov 2005
    Latvija, Kuldīga
    1,059

Latgalītē var pirkt to, ko nevar citur (veikalos) dabūt. Lielākā daļa no tur nopērkamajām lietām ir tādas pat kā veikalos, tikai ar Latgalītes uzcenojumu. Vēl Latgalītē var pirkt stikla tekstolītu. Tam arī nav nekādas vainas, bet tas ir lētāks nekā, piemēram, Argusā.
    Salvatā ir dažas lietas, kas ir lētākas kā Argusā, piemēram LM3915 mikroshēma. Vienkārši ir tā- skaties, kur zemāka cena, un pērc tur. Ja negribi staigāt pa visiem veikaliem, tad maksā par to!
    Signalizācijas, videovērošanas ierīkošana Kuldīgā.
    Temperatūras, gaisa mitruma, atmosfēras spiediena u.c. mērījumi, to publicēšana internetā. Data logging.
    http://narodmon.ru/1191

Senior Member
    May 2006
    196

Līdz šim esmu iepircies tikai Salvatā un Argusā (tikai i-veikali). Arguss apmierina par visiem 100%, taču Salvatā viņi neatšķir rezistorus pēc to izkliedes jaudām. Piemēram 2 reizes esmu 2W rezistorus sūtījis, abas reizes 1W ielikuši. vienreiz sūtīju 3W, tad ielika 2W. Vēl ir bijuši gadījumi, kad štekerīšus, ligzdas, vai šādus tādus citus sīkumus Salvats ieliek nepareizi.

P.S. Evald, beidz "š" burta vietā "w" likt. Tas nav ne stilīgi ne kruti, Tu tikai parādi savu slikto pusi.

Senior Member
    Jun 2006
    691

es parasti iepērkos argusaa, ja tur kkas nav tad tevalo, uz salvataa perku dzels hloriidu, lukares- leetos skaljrunus. starpcitu loti labus un leetus skalrunus pardod rrr pats nesen nopirku divus s-30 basiniekus- jaunus par 7,90 (katrs) lielie s-90 basinieki- ~20ls (der labam subim) pīkstuļi ~3...4 ls
    un jaa man ar tie W š vietaa besii laukaa! tu tak neraksti krieviski!!! jo W ir liidziigs tikai krievu Š. ja tev kompim nav instaleeta lv valjoda tad raksti vnk taa pat tikai bez mikstinajuma un garumziimeem- taaadu tekstu vieglaak saprast nekaa witaadu !!!

+