Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
elektroprecu veikali -

: kādos veikalos iepēkaties jūs?

53.
  • TEVALO

9 16.98%
  • LUKARES

0 0%
  • ARGUS

34 64.15%
  • SALVATS

5 9.43%
  • EBAY

1 1.89%
  • citos interneta veikalos

1 1.89%
  • citos veikalos

3 5.66%
+
... 3 4 5

thread: elektroprecu veikali

Senior Member
    Feb 2007
    liepāja
    313

mani vecaki aizgaja uz tevalo un tur teic ka pa kureru uz liepaju jamaksa 5ls
    Katrs pats par citiem spriež pēc sava ģimja un līdzības.

Senior Member
    Jan 2007
    Latvia
    1,543

mani vecaki aizgaja uz tevalo un tur teic ka pa kureru uz liepaju jamaksa 5ls
    Nevar buut! Es dziivoju Latgalee un man par kurjeru bija jaamaksaa 3,50 Ls. Saliidzini attaalumus!

Senior Member
    Jan 2007
    jelgava
    909

da ari es pasutiju pa 3.50ls tevalo ir rakstits
    da luk izravu no tevalo piegades izmaksam
    ja vēlies, lai preci piegādā līdz tavam birojam jebkurā Latvijas vietā, tas būs Ls 3,54- par piegādi (sūtījumam līdz 3 Kg). Ja vēlies atbraukt pēc preces pats, tad par piegādi no ELFA jāmaksā nebūs.
    biroja vietaa var but ari tavas majas.
    zmuris audi-style.lv

Senior Member
    Apr 2006
    Liepāja, Latvija
    224

maksājumiem der izveidot paypal kontu (der Hanzabankas Ego karte, piemēram).
    Par maksāšanu no PayPal varētu ko sīkāk pastāstīt. Piem., vai nu man kas nesanāk, vai arī kaut ko nesaprotu! Tātad, esmu piereģistrējies kā lietotājs, piereģistrēju vienu karti (starp citu to pašu EGO), esmu izgājis (itkā) verificēšanu, bet uzrādos kā neverificēts, kontos parādās visas valūtas 0,00! He, joks ir tāds, ka paskatoties EGO konta izrakstu, naudiņu par verificēšanos ir noņemts tik daudz, cik mēģināju to darīt! ... vienvārdu sakot - tumša bilde par šo PayPal pasākumu!
    Ja tas stāsts ir ''divos vārdos'' izstāstāms, vari to darīt šeit, lai ikkatrs foruma dalībnieks zinātu, kā pareizi jārīkojas, reģistrējoties PayPal-ā. Ja tas tomēr ir pagaršs stāsts, tad lai neradītu OFFTOPA dialogu, raksti (lūdzu) privāti.
    Ceru, ka atsauksies.
    Uzzināt kaut ko jaunu, nekad nav par vēlu!

Member
    Dec 2008
    48

Re: elektroprecu veikali

Vai sheit --> http://www.progshop.com/shop/index.html kaads no Jums ir kaadreiz iepircies?

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

Manā topā (pamatā ņemos tikai ar audio elektronikas lietām):

Elfa- pamatā tur pērku labas, kvalitatīvas lietas (original traņus Vishay, Led turētājus, smukus un kvalitatīvus slēdžus,Rifa un wima kondensatorus+ laba attieksme, kaut arī nav "lētā" bode)
    Latgalīte ( antīko stafu , ko citur nevar atrast)
    Lemona (laba bode, ir dažādu piegādātāji - tātad var izvēlēties - gribi oriģinālu jo analogu+ laba attieksme un atzvana vienmēr)
    Argus (lētāks, laba lētā gala produkcija , elektrolīti, poļu indel toroīdi, darba laiki nepieņemami, sestdienās nestrādā otrais stāvs)
    Farnell neesmu mēģinājis,
    Digikey - cenas labas, prece laba, bet jāņem vērā muitas izmaskas. sīkumiem neatmaksājas.
    Ebays - tikai sīkumi - mica izolācijas, ledi, slēdži, gumijas kājas aparātiem - elektronika nē - var uzrauties uz fake 99,9%

Senior Member
    Nov 2009
    279

Varu vēl piebilst -
    Farnell - ir ok, UPS piegāde no Lielbritānijas 5 EUR par pasūtījumu, nav muitošanas, parasti 2 dienu laikā prece ir pie durvīm (vienreiz atveda jau nākamajā dienā). "US stock" preces neesmu sūtījis. Audio būvētājiem - var nopirkt Ampohm kondensatorus par pieņemamu cenu.

Mouser - laba alternatīva Digikey-am, ja pasūtījums ir vismaz 150 EUR, DDP (Duty Delivery Paid) piegāde ar FedEx ir bez maksas. Tas nozīmē ka viņi nomaksā arī visus nodokļus un nav nekādu muitas formalitāšu - prece tiek piegādāta kā no EU veikala. Mazāk kā par 150 EUR pasūtīt nav izdevīgi.

RS Components - Līdzīgs Farnell, Latvijā viņus pārstāv YE International. Preci var saņemt viņu veikalā bez piegādes maksas. Parasti diezgan dārgi pirkt 1-2 vienības, ja pērk 5-10-25 gabalus (cik nu kurai precei tas daudzums nākamā cenas līmeņa sasniegšanai), tad var sanākt ievērojami izdevīgāk.

+