Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Mērierīces un citi rīki uz pārdošanu
+

thread: Mērierīces un citi rīki uz pārdošanu

Senior Member
    Dec 2006
    Pāvilosta, tel. 29277678, maris@slanars.lv
    463

Mērierīces un citi rīki uz pārdošanu

Pārdodu dažādas elektroniskas mērierīces un aparātus, ieskatam viens plaukts no trijiem..
    Sīkāka informācija ceru nogatavosies nedēļas laikā, bet variet man rakstīt personīgi uz aa@latnet.lv
    Kas būs gatavs, to nosūtīšu tiklīdz būs laiks, bildes, nosaukumus, cenu, tehnisko stāvokli.
    Pēc tās nedēļas iespējams izlikšu sīkāku ziņu tepat.

Ieliku lielāko daļu rīku bildes
    http://demo.metaldetector.lv/index.php?lapa=sludin
    Pilnīgi viss gan nebūs pieejams, bet lielākā daļa noteikti. Cenas pēc vienošanās, rakstiet uz aa@latnet.lv un norādiet konkrētā rīka bildi.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Kāds sakarīgs RMS (mili)voltmetrs (labāk no tiem, kas bez lampas tausta) arī būs? Un funkc. ģenerators līdz 100KHz?
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Feb 2007
    4,624

B 38. parasts paltjoslas mV metrs ar dB skalu. normaala ceeena: paaris LVL. nekaadu lampu.
    plauktaa: 3.plaukts no augshas, kreisaa pusee, malaa, 2gab. blakus.

p.s. protams, ne preciizs RMS.
    p.p.s. funkc gjenerators liidz 1mHz [labs]: tieshi virs tiem [un veel viens zemeek, pa labi]

Senior Member
    Jan 2007
    jelgava
    909

a kas marim par iemeslu tadai mega izpardošanai? taisas varbut ari no LV prom?
    zmuris audi-style.lv

Senior Member
    Dec 2003
    Latvia
    150

Vienkārši Mārim ir labi uzkrājumi no veciem laikiem un viņš ar to nodarbojas

Junior Member
    Jul 2011
    8

Cik gribi par C1-114 ?

Senior Member
    Jan 2007
    jelgava
    909

Nu to es zinu, bet ne no šā ne no tā jau vienā jaukā dienā parasti lielu daļu savu mantu tā neizpardod, jo saraksts ir vairak kā iespaidigs.
    zmuris audi-style.lv

Senior Member
    Dec 2003
    Latvia
    150

Tas ka man ir 8 serveri mājās, stūrī nomētāti nenozīmē ka es ar tiem baigi noņemos. Vnk "sakrājušies" un tagad iztirgo ārā. Kā redzu viņš ir ieviesis kārtību (pat atsevišķu plauktu) mantām uz pārdošanu. Zini kā ir kad patsmito reizi aizķeries aiz gulošiem krāmiem mājās? Tad tas izbesī un saproti ka nafig tos mēslus krāt. Pie tam, cik zinu Māri, viņš ļoti labi restaurē šīs mantas.

+