Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
RS-232 un VB6 problēma. -
+
1 2

thread: RS-232 un VB6 problēma.

Senior Member
    Apr 2006
    979

Kaut kā neloģiski. Fails jau ir no programmēšanas valodas neatkarīga lieta. Ja nevēra vaļā, tādad nepareizi kaut ko darīji. Kas tie par failiem bija, ja drīkst zināt?

Member
    Oct 2002
    Valmiera, Rīga
    63

Ne jau failus, bet nokompilēto programmu. paskaties GOOGLE, pilns ar jautājumiem.
    http://www.google.lv/#hl=lv&cp=8&gs_...w=1366&bih=643

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,422

Pārej tomēr uz VB.NET, jo Win7 never vaļā VB6 rakstītos failus. Pats iekritu.
    Padies, bet citreiz. Es vairāk skatos Gambas virzienā uz pigvīna... Neko nepadarīs...

Senior Member
    Apr 2006
    979

Ir oficiāls paziņojums no MS, ka VB6 tiek supportēts Win7 un arī Win8 to supportēs. http://msdn.microsoft.com/en-us/vstudio/ms788708
    Un pēc pieredzes zinu, ka strādā VB6 programmas uz Win7. Vajag tikai VB runtime uzinstalēt (SP6 laikam pēdējais) un VB6 Common Controls. Bet es tāpat nekad negribētu pie VB6 atgriezties.

Senior Member
    Aug 2006
    233

Nu cik cilvēku tik viedokļu.
    Win 7 jau pats par sevi normāli nestrādā kur nu vēl ar kādu vecāku tūli ja kas saveidots.Nu man iesākumam derēs tas pats.Ja ir kas uz pingvīna tāds tad domāju papētīšu nākamo to.
    Bet ir lietas kas man nepatīk šajā forumā!!!!!ja es jautāju vb6 tad nevajag braukt uzreiz virsū.Paskatoties rus forumus tad tur tā to nemana kā lv starpā!!!
    Ja es prasītu lums vb.net vai gambā tad prasītu bet ja prasu vb6 un nav kas atbild tad nevajag uzreiz uzbraukt.Tad jau labāk nerakstat neko kā nokritizē līdz ārprātam.
    Bet visā visumā atbildi dabuju.Man vajag tikai lai ir vienkārša exe kas iet uz xp platformas.

Senior Member
    Mar 2003
    Rīga
    840

konis22 taisnība par to, ka tēma atkal aizpeldēja nepareizā virzienā.
    Runājot par windows, man septītais ļoti patīk un nav ar nevienu softu bijušas problēmas. Pie xp atgriezties negribas, kaut arī tam, "uztūnētam", nav ne vainas.

+