Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Servo izvadi -
+
1 2 3 4

thread: Servo izvadi

Senior Member
    Aug 2010
    158

izmērīju pa 5 reizēm. nu nekādi.

Senior Member
    Aug 2010
    158

Vai tomēr varētu būt V, U, W communication feedback?
    8 izvadi man arī ir. šeit klāt nāk I, A, B. atlikušajiem 3 izvadiem apzīmējumus neredzu uz sava motoriņa. VCC tad būs tie DC 12V.
    Šo datasheet atradu kaut kur google.

Senior Member
    Aug 2010
    158

šeit jau kaut kas labāks. Varētu būt, ka tie 5 izvadi redzamie tieši ir servo feedbackam un tie 3 neredzami - 3 fazes? mēģināju mērīt, bet arī tur nekā.

Moderator
    May 2007
    Rīga
    1,862

Pamēri diožu režīmā.
    Ir 10 veidu cilvēki - tādi, kas saprot bināro kodu un tādi, kas nesaprot.

Senior Member
    Aug 2010
    158

diožu režīmā starp G un V ir .540.
    virzienā no G uz V. Nezinu kā to pareizi noformulēt.
    Starp G un VCC ir 1.190. arī no G uz VCC.

Starp tiem 3 atlikušajiem izvadiem, kas varētu aiziet uz motoru starp visiem ir 0,003

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

nu gan jūs, comon 2 lpp uzģenerējat un nevarat izvadus noteikt. un man likās ka es dumjš...

G zeme, VCC barošana (parasti +5V, citādu spriegumu apzīmē ar vdd bieži) tas ka no G uz VCC zvanās diode ir normāli - aizsardzība. tie 3 kas savstarpēji zvanās ar 0.003 gan jau ka ir fāzes.

tak paskaties kur platē attiecīgās kājas pievienotas bij, tiešām tik grūti padomāt ar galvu, vieglāk laikam jau ir saģenerēt 2 lpp ar marazmu. sorre es biku kašķīgs šodien
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Aug 2010
    158

1.kārt tā plate ir pilna ar želeju, kuru normāli nevar dabūt ārā.
    2.kārt viņa stāv korpusā un izskatās vēl ka ielīmēta. tā ka normāli dabūt ārā nevar.
    3.kārt tur ir divas plates un izsekot celiņiem praktiski nav iespējams.

Ja esi tik gudrs tad pasaki kas tie ir par izvadiem?
    Varu iedot tev to shēmu un samaksāt ja noteiksi diagnozi.

Senior Member
    Aug 2010
    158

o.k. nu VCC un G ta kā būtu skaidrs, bet kam tā barošana? ta kā pēc pēdējās shēmas Holla sensors?

Senior Member
    Apr 2007
    2,088

Pasaki labāk, nah tu to visu dari? Tu to motoru nopietni taisies slēgt klāt? Nu, ir barošana enkodera/halla devēju platei (G/VCC), ir 3 fāžu izvadi no tās, ir 3 fāzes tinumiem, ko vēl tev vajag? Interesi tā kā būtu apmierinājis. Kaut kāda jēga arī no visa šī pasākuma būs? Spriežot pēc metodoloģijas mērīt ar multimetru izvadus, nekāda nopietna slēgāšana nesanāks, da i tad arī būtu ņēmis un pasūtījis motoru ar zināmiem parametriem un speceni.

Senior Member
    Aug 2010
    158

DAru tāpēc, ka tas motors man ir vajadzīgs un daudz citu variantu nav.
    Tiaki gribu pārliecināties pirms slēdzu strāvu klāt, lai neko nenosvilinu.
    Kāda jēga tam holla no 3 fāzēm? esi pārliecināts, ka 3 fāzes?
    Jēga būs no pasākuma, kad tas motors griezīsies. Vajadzība ir palaist bez tās vadības plates un CAN, jo nav ar ko vadīt šo kontrolieri.

+