Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Fotogrāfijas no SD uz datoru. -
1 2

thread: Fotogrāfijas no SD uz datoru.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Ja nesaprotam ,tad jāmēgina razobratsa.

Kāpēc man google sniedz 95 % atbildes linux jautājumos? Linux neder brīvajiem metinātājiem. Linux der tikai šitādiem:

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

JDat,redzi,man ir elfaforums,kur latviešu valodā varu uzjautāt,ja gadijumā kāds cits ar kaut ko līdzīgu saskāries. Ja nu visi jautājumi jāmeklē googlē,tad sorry,ka esmu iztraucējis mieru

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Nē nu. Metinātāji laikam tā arī dara. Parasti notiek savādāk. No sākuma pats mēģina atrisināt. Ja nesanāk, tad prasa padomu. Metinātāji no sākuma prasa padomu, un tikai tad domā paši... Ne velti izgudrotas lapas kas ir līdzīgas "Let me google it for You" utt. Nekāda sakara ar miera traucēšanu, vienkārši cilvēka stulbums.

Kaut vai Didzis. Zinot Didzi, es nekad neticētu ka viņš lieto linux. Izrādās ka lieto un ir laimīgs... Darbojas taču viss.

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

Jdat,tēmu var slēgt.Kā jau teicu-es par linux neko sliktu nesaku.
    Taagd domaju,ka točno atmiņas kartes ir brāķi no ražošanas vai arī nojukušas lietojot. Izmēģināju vēl 2 gab.-abas citas iet normali.Bet nu māselei 4GB jauna no veikala neiet jau no sakuma! Galvu sajauca tas,ka to pašu karti ieliekot iekš win tā strādā.
    Bet nu metinātāji-tā ir galīgi cita tēma. Starp citu,forumā nez vai kāds tur daudz kaut ko raksta,vismaz es ne.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Dīvaini ka pats nevar konstatēt brāķi. Vai vismaz izpētīt. Salodēju vienu herņu ar MCU. Nestrādā. Tāpēc neskrienu un neprasu formā: kāpēc man nestrādā? Zinu ka neemu izpētījis visas nianses. Tāpēc arī no sākuma pats izsmelšu visas savas idejas.

Senior Member
    Jun 2006
    Liepājas rajons
    2,127

JDat,saproti,starp mums ir liela atšķirība.Iespējams,ka Tu esi datormeistars,kas zina visu par datoriem.Es tikai lietoju datoru. Ja Tevi ļoti apgrūtina atbildēt uz Tavuprāt vienkāršiem jautājumiem,tad neatbildi,kāds cits pateiks. Man ir vienkāršāk kādam pajautāt,nekā noaut kājas dēļ kaut kādām problēmām. Tā kā vēlreiz sorry un paldies,ka vismaz ieteici vēlreiz mēģinat citu atmiņas karti.Piezvaniju māšelei-viņa ar sameklēja citu sd un saka,ka viss normāli. Tā kā topiks pabeigts.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Mani nekas neapgrūtina. Es vienārši nevaru saprast kāpēc cilvēks nedomā. Ja negribu atbildēt, tad klusēju, nevis kā dažs labs kurš katrā tēmā iespamoja savulaik. Vienkārti tas formulējums, problēma un secinājumi ir biku par trakiem lai cilvēkam mēģinātu palīdzēt.

Vajadzēja divas lapas piedrukāt lai iedomātos ka jāpamēģina ar citu SD karti. Tas arī ir tas stulbums, kas mani uzjautrina... Vienkārši jāpadomā, nevis mistiskas diagnozes jāustāda un pēc tam jāzdod dīvaini jautājumi. Bet nu, mūžīgas haļavas metinātājiem to nesaprast. Tāpēc arī mūžigi metina Perpetuummobile.

Senior Member
    Mar 2007
    1,597

Nav runa par braakji.
    Vieglums ar kaadu win atpaziist un straadaa ar visaadaam atminjaam rada iespaidu ka taas visas ir vienaadas.
    Bet vajag tikai pameegjinaat uztaisiit bootdisku prieksh kaadas free os un visaadi briinumi atklaajas.
    Ja kaads zinaatu pateikt kas ar ko straadaa un kas nee, buutu ljoti pateiciigs.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Vieglums ar kaadu win atpaziist un straadaa ar visaadaam atminjaam rada iespaidu ka taas visas ir vienaadas.
    Runa ir pa SD kartēm vau USB flash?

Bet vajag tikai pameegjinaat uztaisiit bootdisku prieksh kaadas free os un visaadi briinumi atklaajas.
    Vai varētu precīzāk paskaidrot? Man ir bijusi tikai viena problēma. Uz vecas USB flashatmiņas neieliekās Bubuntu, jo nepietiek vietas. USB nevis SD starp citu.

Ja zinātu ko Jūs dmājat ar apzīmējumu "KAS" un ar apzīmējumu "AR KO" tad būtu tikai pateicīgs saprast un mēģināt izdomāt Jūsu problēmu.

Pagaidām jautājums (vai problēma) izskatās tā itkā to būtu uzdevis metinātāju karalis.