Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Mana elektroniķa darbnīca -

: Vai jums ir savs "elektroniķa stūrītis"?

77.
  • Ir

51 66.23%
  • Nav

26 33.77%
+
1 2 3 4 5 ...

thread: Mana elektroniķa darbnīca

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Isegrim, tas tak remontiem un lodēšanai, audio statnes sabildēšu citreiz, man tās ir 2 gab pa 5 plaukti + plaukts TV un Home cinema stuff'am
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Apr 2007
    2,088

smuki!
    *beidzot kaut kas, kas neizskatās pēc pritona.
    Katrs pritons sākas šādi

Senior Member
    Dec 2008
    3,285

torni : izskatās baigi ok, nu tad gaidam drīzumā ko šādu :

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,408

Nu, šitas jau manu kultūras slāni uz galda atgādina (patlaban tur trīs izķidāti pastiprinātāji cits uz cita uzkrauti) . Osciloskops, voltmetri u.c. man otrajā stāvā (uz plaukta) - lai skatu neaizsedz.

Senior Member
    Jul 2010
    397

Kad plānojām darba istabu, bijām izdomājuši, ka pie diviem galdiem man ar cienīto būs katram savs galds papīra darbiem. Trešo galdu ielikām darba istabas otrā galā ar tādu domu, ka pie tā es varētu nodarboties ar dzelžu hobijiem. Kad pēc kāda laika cienītā sāka īdēt, ka es ar saviem hlamiem "pietaisot" abu kopīgo darba istabu un jau tā esot okupējis visu mansardu, izdomāju, ka nav ko čakarēties. Aizstiepu vienu galdu uz garāžu, pārkrāsoju, aizbraucu uz veikalu, nopirku dažus B/U plauktus, un ievācos vienā augšistabas stūrī:

Cerams, te ir kāds, kas sajēdz kaut ko no galdniecības darbiem. Gribēju pajautāt; Kā redzams, galda krāsa nav diez ko praktiska, bet nu tādā krāsā gribējās.. Nepatīk tas, ka jau pāris vietās vai nu esmu ar kaut ko ieķeksējis ar skrūvgriezni vai kā, bet ir krāsā jau pāris robi. Vēl ir ievērots, ka tā krāsa, pēc kādas lietas uzlikšanas un paturēšanas kādu nedēļu uz galda, tajā vietā nedaudz iedzeltē. Kādas dienas laikā tas dzeltējums atkal izzūd. Vai nu kā, ir bažas, ka nebūšu vēl salodējis savu HiJagu, kad jau tas galds ne pēc kā neizskatīsies. Tāpēc gribēju pajautāt vai nav, piemēram, kaut kādas lakas, ar ko to galdu pa virsu varētu pārlakot, lai tā virsma būtu cietāka vai kaut kā tamlīdzīgi. Nu, iespējams, varbūt varētu kaut ko padomāt par kādu caurspīdīgu pārklājumu (paklāju) galda virsmai, līdzīgi kā Tornis nu pat kā meklēja priekš grīdas. He, no bērnības laikiem atceros, kā mammas darbā "kantorī" mēdza uz galdiem likt stikla gabalus..

Senior Member
    Jan 2011
    3,408

Fui, cik smalki! Kurš tad lodē uz smukas, krāsotas virsmas? Uzliec virsū kādu fuckin' plastic vai pat kādu grīdas seguma materiālu. Visādus aparātus jaucot un skrūvējot, smagas šasijas grozot, saskrāpējas ātri. Tāpat kāda alvas pile no 100 W lodāmura var uzkrist. Palaikam šo to nākas urbt un vīlēt... Smukums nav pirmajā vietā. Kaut kādu tekstolītu vai linoleju var mainīt pēc vajadzības, un izmaksas nav lielas.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Man tagad mājās ir darba galds, kas savulaik tika iegādāts kā "рабочий стол инженера". Domāju, ka sveķu tur ir vairāk tai virsmā, kā zāģu skaidu, pārklājums ir līdzīgs virtuves virsmai, bet ellīgi ciets, var stumdīt pa šo visādas A klases stiprekļu šasijas, bakstīt ar lodāmuru - nu pilnīgi nekas nenotiek. Piebrauc ciemos (adresi izstāstīšu, tas vairs nav Rāmavā), parādīšu.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Oct 2008
    Ogre
    184

Kādreiz vecākā dēla istabiņā kopīgām tehniskām "rotaļām" sabūvējām pamatīgus plauktus, tagad dēls aizprecējies uz Rīgu un fāters ticis pie sava "kabinetiņa", kur nesodīti no sievas var krāmēties ar mīļajiem opja grabulīšiem (saturs gan regulāri mainās- bilde gadu veca)...

Senior Member
    Jan 2011
    3,408

nesodīti no sievas var krāmēties
    Kāda velna pēc matriarhātu mājās esi ieviesis?

Senior Member
    Oct 2008
    Ogre
    184

Matriarhāts ne matriarhāts, bet pamēģini, piemēram viesistabas parādes sekcijā kādus dzelžus sakrāmēt. Ja nedabūsi ar kādu lupatu jebšu mīklas rulli pa galvu, tad vismaz "neaso elektroinstrumentu koris" garantēts...

+

1. : 37
    : 20-12-2015, 03:56
  2. : 4
    : 04-03-2010, 05:38
  3. : 4
    : 09-10-2009, 12:19
  4. : 0
    : 28-08-2008, 21:50
  5. : 9
    : 14-06-2008, 16:07