Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Darba piedāvājums mikro-kontrolieru programmētājam. -
+
... 3 4 5 6

thread: Darba piedāvājums mikro-kontrolieru programmētājam.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,441

Visvairāk čīkst un ķengājas tieši tie kuri nespēj turēt līdzi Efi piedāvājumam un nesūta savu CV. Tā vietā lai priecātos ka LV kaut kas notiek, sāk apskaust. Duma rīcība. Ja alga par mazu, tad strādājiet tur, kur alga priekš Jums ir adekvāta. Kāpēc nestrādājat tajā pat Anglijā, kur ir normāls atalgojums? Ak jā, zināšanu līmenis neļauj, tieši tāpēc esat informēti par celtnieku algām. Ko lai saka? Ar Jums viss skaidrs.

Senior Member
    Mar 2011
    723

O, vecais, šoreiz Tev pilnībā piekrītu.

Senior Member
    Jun 2011
    513

Tas ir kautkads europas socialias fonds vai pasfonds. No kurienes algu samkasas tam darbiniekam. Bet ir tada tendence vecie darbinieki negrib atkapties nelaiz klat jaunos darbiniekus kas pabeigusi augstskolu. Sanak ta ka uznemums nomirst vecie darbinieki izlaiz garu.

Member
    Jan 2008
    95

Pienākumi:

1. Mikro-kontrolieru programmnodrošinājuma izstrāde;
    2. Programmnodrošinājuma atkļūdošana mērķa ierīces sastāvā;
    3. Pavadošās dokumentācijas (sākotnējas) izstrāde.

Prasības:

1. Augstākā tehniskā izglītība;
    2. Piecu gadu pieredze mikro-kontrolieru programmēšanā;
    3. Trīs gadu pieredze programmējot "C" valodā;

Veiksmīgu projektu prezentēšana labākais kvalifikācijas apliecināšanas veids.

Darba vieta Rīgā, CV sūtīt uz racingems@yahoo.com

Junior Member
    Oct 2015
    27

Mani personīgi neapmierina tā sērga (savādāk to nevaru nosaukt) saistībā ar algu nepublicēšanu sludinājumos. Tas varbūt ir pieņemams cilvēkiem, kas vēlas jebkādu darbu par jebkādu samaksu. Tā kā šeit tiek meklēts speciālists, uzņēmums jebkurā gadījumā rēķinās ar konkrētām darbaspēka izmaksām- grūti to ciparu nosaukt, vai? Parasti speciālisti jau ir pie vietas un kautkur strādā, tātad jābūt reālai informācijai, lai kautko mainītu. CV bezjēdzīga sūtīšana pēc tam lai darba intervijā uzzinātu cik darba devējs gatavs maksāt, ir lielākoties, veltīga laika šķiešana un braukāšana.

Member
    Jan 2008
    95

ir lielākoties, veltīga laika šķiešana un braukāšana.
    Ja Jūsu CV būs interesants es pats pie Jums aizbraukšu.

Junior Member
    Oct 2015
    27

Ja Jūsu CV būs interesants es pats pie Jums aizbraukšu.
    paldies par piedāvājumu. Es gan rakstīju par tendenci vispār. Man patiess prieks, ka Jūs principā piedāvājat šādu pieeju, ko novērtēju.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,441

No vienas puses čīkst par algas nepublicēšanu, pēc tam būs pirmais kurš bļaustās ka alga par mazu. Kā tik ielūrēt kādam kabatā. Ja tiešām būtu interese, tad niskaidrotu ciparus.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Laiks būtu jau apjaust, ka, sludinot vakanci, cipari netiek saukti. Un netiks. Savukārt darba devējs, izlasot šādu kašķīgu komentāru, kandidātu svītro automātiski.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Aug 2008
    565

Nu nau jau tās algas tāds noslēmums

+