Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
grafiskais LCD + Atmega pirmie solji
+
1 2 3 ...

thread: grafiskais LCD + Atmega pirmie solji

Member
    Mar 2007
    69

grafiskais LCD + Atmega pirmie solji

Vai te ir kads kas ir izmantojis RG12864A-YHY-X grafiskos(128x64) displejus Argusaa pieejamos vai lidziigus ,atmegas projektos?var buut var padalities pieredzee?negooglejas pat neviena sakariga slegfuma shema.esu apguvis matricu LCD ( 16x2 ..utt) slegumus viss darbojas.apstaties nevelos ,gribas tikt lidz tiem projektiem ar mobilo telefonu displejiem.visa shi jezja ir amatiera limenii.neesu programmetajs! bet radioamatieris YL... ar lielu pacietiibu

ps.atvainojos par transliitu garumziimes izbeidzaas

Senior Member
    May 2009
    Talsu raj
    1,088

Meklee netaa "GLCD AVR interfacing", "128*64 graphic LCD examples" un tml.
    Par shito teemu info, kodi, sheemas ir tonnaam.

PS. Shitie atshjiras no simbolu (Taviem 16*2) ar to, ka mees nesuutam ascii kodus, bet gan pikselju datus. Taatad burti utt, jaaziimee pashiem.

Member
    Mar 2007
    69

dumjs jautajums .vai esi parliecinats ka visiem LCD uz borta vienadi kontrolieri un datu shinas slegumi? metodom tika esu izmeijinajies 128x64 un nokijas 3510 un vel shadus tadus .un pat "iespidinat" liniju nav izdevies !ja es saprotu ka jazime pasham atminos beisiku un ZXspectrumu

Member
    Mar 2007
    69

manam noraditajam LCD google neko neatrod netici pagoogle pats!jaa arzemes visi cep augsha sazin ko bet vinjiem tie lcd no citiem razjotajiem.es velos ar tiem kas tuvak lai neveiksmes gadijuma varu iegadat atri citu.te tas briinums ir-> http://www.argus.lv/product_info.php...ducts_id=47566.Jaa un vel kas Proteus ISIS simulatora sarakstos ir LCD kuru analogi nav LV uz sitienu piejami man

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,406

Neesmu sīki pētījis, bet... Grafiskajam displejam vadība notiek krietni savādāk ne kā 16x2 character, jo tev ir jāzīmē katrs pikselis nevis jārakste teksts. Pieslēgus? Kā lai saka. Standars? Bet kāds? Būs laiciņš pameklēesu googlē. Elektriski tur nebija nekas pārāk sarežģits. Softiski gan ir lietas, kuras stipri atšķirās. Sorry par manu balamutēšanu, bet uz sitienu nevaru apstiprināt savus vārdus ar linkiem no weba. Piedodet, man tagad nav laika. Vēlāk kaut ko konrētu iemetīšu, bet gan jau paši atradīsiet ātrāk.

Member
    Mar 2007
    69

paldies par atsauciibu.jaa mekleju gan ar kodiem nebutu problemu,sakuma varetu pazakt citu hex kodus un iemest kada atmelii.bet baida LCD kontroliera kas uz borta tam saderiba .ISIS parsvara visi figure ar sed1520 sed1565.manam infas nav tikai taas 3 melnaas piles kas liecina par 3 servisa kontrolieru klatbutni LCD aizmugure jaa pacietibas man pietiek drizak baidos par argusa grafisko LCD krajumu neveiksmes gadijumaa .jo dziljam mezjaa jo vairak koku :P tiko atradu sho ,meigjinashui atkartot http://mega-avr.ucoz.ru/publ/codevis..._part1/1-1-0-6
    PS.mana albuma"atmega" ir bildes tur viss saprotamaaks

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

RTFM - tam pašam argus linkam klāt nāk pdf kur ir pietiekami smalki kā lietot, pārējais - pacietīga urbšanās cauri, nevis ieguglējiet manā vietā...
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Member
    Mar 2007
    69

vai cienijamais ansius izlasija manu jautajumu raksta sakumaa !!!? vai parzini nt7108 borta LCD kontrolieri!?ja jaa tad uzklausaam ja nee tad ...

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,406

Vispār jau ansiusam taisnība. Viss ir rakstīts iekš argus datu lapas. 8 drātis datiem, 6 vadībai un uz priekšu... Ja jau argusā noprikts, tad instrukciju var meklēt arī tajā pat argusā. Ir viņiem arī komoenti, kuriem līdzi nāk datu lapas...

Member
    Mar 2007
    69

...tas jau pagatne laiks nestav uz vietas !jaa pdf-s man ir ! nav nav tik vienkarshi ar tam dratiim ! no sakuma es ar ta domaju un aplauzos projeks staveja 3 gadus iesaldets!tagat esu atvaljinajuma un uz pilnu klapi.vakardiena beidzas shorit 6 no riita .sodiena atsakas 12 pusienas laika
    sarezgjitakais ir tas ja kope kadu shemu un izmanto prosivku kas izradas citam LCD borta kontrolierim un( testa programma isis) izmet kljuudu.bet nu gaju citu celju atradu arzemju saitos pilnu dokumentaciju kada projekta arii ar isis projekta shemu un palaidu simulatora.
    bet atrast mana LCD projektu nu ir tiesham gruti visu dienu kjekseju failus un googleju.domaju kas viss bus ok galvenais ir rakt
    ps ..rezultatu bildes albumaa !
    73!

+