Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Double ballanced frequency mixers ADE-12
+
1 2

thread: Double ballanced frequency mixers ADE-12

Junior Member
    Jul 2011
    14

Double ballanced frequency mixers ADE-12

RF, LO = 50...1000MHz, IF = DC...1000MHz
    skatīt: 217.34.103.131/pdfs/ADE-12.pdf

Labi derēs kādam SDR uztvērējam u.tml.

jauni 5gab par 12Ls, vai 4Ls gab t. 29692173

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

tsk, tsk, tsk, biznesmenis nedataisiitais.

http://www.ebay.com/itm/5-x-ADE-12-D...item43ba72bc62
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Junior Member
    Jul 2011
    14

Uzreiz tik rupji ,jaunais cilvēk! Internets Tevi ir samaitājis, ka lien visur kur neprasa un nevajag, tas gan. Tiešām tas ir kaut kur līdzīgā veidā atnācis, bet ir drusku sajaukta marka - vajadzeja citu. Izpratne par biznesu Tev ar īpatnēja... Vienkārši interese vai te var arī kaut ko samainīt vai pārdot, bet drīzāk jau tikai tādiem zzz tuc tucīšiem, kam nav ko darīt laiku pakavēt..

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

Meegjinaajumus tirgot ebaja hlamikus ar uzcenojumu sheit neciena, nedataisiitais biznesmeni emos. Pie kam ne tu pirmais te taads, kam radzinji aplauzti.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,448

Priekš SDR? Kas attiecas uz SDR tad blakus sadaļā ir diskusija. Ja vajag 25-1700 Mhz, tad aizmirstam par DIY. Viss jau ir izgudrots, uzhakots un kīnieši pavairojuši.

Vai kāds man, dumiķītim, var pateikt vai šie štrunti derēs ja es gribu 0.1-25 MHz pacelt uz augšu.

Senior Member
    Apr 2007
    2,090

Derēs, tikai jāņem vērā, ka reāli varēsi uzmiksēt uz 50 MHz vai augstāku starpfrekvenci (tā gan ar DVB-T SDR dongli nav problēma).

Ieejas signālu var laist uz IF portu un miksēto noņemt no RF. Kā heterodīnu pieliec kādu kvarca oscilatoru uz 50 MHz vai vairāk caur rezistīvu atenuatoru un būs gatavs, 0-30 MHz spektrs būs dzirdams 50-80 MHz diapazonā. Vienīgi šie ir zema līmeņa mikseri, IPi3 kādi 13 dBm, taču iesākumam derēs. Ieejā gan jāliek 30 MHz zemfrekvences filtrs, citādi 100 MHz miksēs lejā uz 50, kā arī lai nebliež cauri traucējumus no 50-80 MHz diapazona.

Junior Member
    Jul 2011
    14

Diez vai kāds ciena tādu attieksmi, kādu Tu zzz te rādi pret cilvēkiem. Mēģini arī drusku "iebraukt" savas darbības "lietderībā"! Neliels aprēķins: 1) pašizmaksa bija Ls 10,24, 2) man konkrēti vajadzēja citu modeli 3) Tas ka kādam citam vajag šo nu 10% iespēja varbūt 4) un vēl tas ,ka jānodarbojas ar rupekļu audzināšanu internetā.. 5) Nav man nekāda dižā prieka mēģināt kko pārdot 6)Nu ko sarēķināji - vai beigās sanāk ,ka es baisi "uzvāros"?

Tavs "pienesums" ir kāds šai sadaļai "pērk - pārdod" Tipa cīnītājs pret jebko? Nu ko Tu vari panākt? Ka citi savas grabažiņas te negribēs pārdot un tās kā parasti lielās grēdās uzkrāsies katram mājās, tā teikt kaitīgo atkritumu depozīts?

Ceru, ka paaugsies un sapratīsi ir vai nav vērts nejēdzīgas rupjības rakstīt. Lai Tev labi klājas!

Junior Member
    Jul 2011
    14

Nu dumiķīts JDat ,Tu neesi. Tā ar nevajag! Nē standartslēgumā nederēs. No 50 MHz signāliem. Bet IF portam pieslēdzot RF laikam taču strādās (neesmu apdomājis, godīgi) ja LO un IF būs virs 50MHz. Katrā ziņā nevarētu rekomendēt tam ,kam tas nav domāts - varbūt kādi parametri pasliktinās. Piemēram, IF-LO "izolēšana" u.c.

Senior Member
    Apr 2007
    2,090

Derēs, emos, derēs, tie balansētie diožu mikseri ir pilnīgi normāli izmantojami abos virzienos, RF un IF porti ir nosacīti. Tas ports, kuram ir rakstīts DC specenē, ir pieslēgts tinuma vidum (http://cqham.ru/rb/rb3.html). Par izolāciju SDR gadījumā laikam nav ko daudz uztraukties, ja gribas tikai pamēģināt. Ja LO tik ļoti "lien" cauri, to jau var risināt atsevišķi, bet principā viss strādās.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,448

apmēram skaidrs. Negribu pirkt no jebaja pa 40 USD gatavu verķi. Doma vienkārša uzcelt par 100 MHz uz augšu frekvenci. Vai arī varbūt, kā karloslv teica, par 50 MHz.

Man lūdzu 2-3 tādus DIP korpusā...
    Jā, tie 10 Ls varētu sanākt. Piegāde+naudas konvertācija. Nav brīnums ka 10 USD vērts RTL-SDR pāvēršas par 7 Ls.

+