Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vajag 27MHz PWM -
+
1 2 3 4

thread: Vajag 27MHz PWM

Member
    Mar 2008
    93

Nu tad panjem shirpotreba Rfid kristaalu uz 13,56MHz, iekurbulee to ar gjeneratoru uz logjikas, izdali ar vienu trigeri un iebaro savam mikrokontrolerim kaa aareejo takts signaalu. Un peec tam reizini ar chetri cik tik patiikaas.
    Vai varētu kādu linku ar ģeneratoru uz loģikas ar to Rfid (nesaprotu kas ir rfid) kristālu un dalīšanu ar trigeri? Pagaidām izklausās pieņemami lēti..

frekvences meeriitaajs vispaar ir, radiokonstruktor?
    ir 200MHz digitālais OSC un frekvences mērītājs līdz 2.4GHz.. Nezinu vai sakritība, bet abi rādīja 64MHz.. Vai tiešām te bez uzbraucieniem nevar iztikt? Visi laikam televizoru remontā strādā ka tik iedomīgi

Member
    Mar 2008
    93

Protams ka ir taadi kristaali
    NAV tādu kristālu, kuru frekvenci reizinot ar 4 vai ar 8 var dabūt 27MHz.. GOOGLES tante izmeta pilnu sarakstu ar kristālu frekvencēm...

Jēga ir tāda ka pats AVR pieņem input kloku līdz 20MHz. Reizinot input kloku ar 4 vai ar 8 viņš var dot līdz 32 vai 64MHz PWM.. Tātad maksimālais inputs ir 8MHz lai izmantotu šo funkciju.. Bet NAV tādu Xtal kuri strādā uz 6.75MHz vai 3.375MHz... Tikko ienāca prātā ka ja varētu izdalīt tos 13.56MHz ar 2 tad varētu sareizinot ar 4 dabūt tos 27MHz.. Vai kāds varētu iemest linku ar loģikas ģeneratoru uz kristālu kura dod ārā pusi no xtal frekvences?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,406

Man arī vajag šo to uz 27 MHz. Varbūt nepārcenties un nepiesārņo ēteru. Jebšu vajadzēs darīt tā: kurš stiprāks, tam sakari...

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    986

Varbūt Juris tiešam varētu pateikt, ko viņš domā ar 3 burtu kombināciju PWM?

Member
    Mar 2008
    93

PWM jeb Pulse width modulation ir iebūvēta funkcija mikrokontrolieriem kura prasa maz koda un ir visātrdarbīgākā izeja.. Tādēļ izmantoju terminu PWM nevis oscilācijas vai hz kā tur elektroniķiem pieņemts.. Pa lielam man vajag oscilācijas, kuras varu modulēt, atslēgt un ieslēgt atkarībā no algoritma.. Visefektīvāk sanāk izmantot mikrokontrolieri kurš tad arī var radīt oscilācijas un atkarībā no algoritma tās, ieslēgt, izslēgt, modulēt..

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    986

No AVR Tu PWM izejā 27MHz nedabūsi! Ja Tev liekas, ka dabūsi, Tu kaut ko neesi sapratis.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,406

AVR nederēs. Kas ir ar ARM? Nu labi, nav svarīgi vai ARM var attiecīgu PWM pacelt. Vispār... Zini man ir līdzīga vajadzība un tajā pat 27 MHz diapazonā. Vienīgi man svarīgi lai strādā, nevis lai būtu lēti. Kad realizēšu (ja realizēšu) tad pastāstīšu, citādi vēl manā vietā aizņemsi ēteru kad man vajadzēs...

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

No AVR Tu PWM izejā 27MHz nedabūsi! Ja Tev liekas, ka dabūsi, Tu kaut ko neesi sapratis.
    Tur ir veel prikoliigaak - 4 centimetru juris uzskata ka vinsh pat esot bijis izmeeriijis 64 MHz PWM no saviem eksperimentiem ar atmeliem. Nepietiek ka vinsh nefilmee kas ir PWM un kaa tas tiek realizeets mikrokontroleros, tak shis vel arii meeriit nemaak.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,406

Jāpievienojas zzz, pie tam... Jurītim par to uzbraucienu ka visi ir TV mestari, vajadzētu kārtīgi sadot pa ļekām... Kāpēc katrs tirliņš domā ka ir visgudrais?

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

PWM jeb Pulse width modulation ir iebūvēta funkcija mikrokontrolieriem kura prasa maz koda un ir visātrdarbīgākā izeja.. Tādēļ izmantoju terminu PWM nevis oscilācijas vai hz kā tur elektroniķiem pieņemts.. Pa lielam man vajag oscilācijas, kuras varu modulēt, atslēgt un ieslēgt atkarībā no algoritma.. Visefektīvāk sanāk izmantot mikrokontrolieri kurš tad arī var radīt oscilācijas un atkarībā no algoritma tās, ieslēgt, izslēgt, modulēt..
    juriiti, tev ir smagi taraakaani galvaa un aarkaartiigi vaarga saprashana par lietaam, ar kuraam tu meegjini knibinaaties.

Dariisim vienkaarshi - uzziimee teoreetiskaas oscilograammas signaaliem,kurus tev gribaas un fantazeejaas, un pieraksti shiem niistamaas nanosekundes un mikrosekundes klaat gan.

Ja tu sheit tjipa gribi noalgot inzhenieri, kas tev to konkreeto briinuma apakshsisteemu taisiis, tad tev ir jaaspeej sapraatiigi formuleet un izklaastiit tehniskais uzdevums.

Liidz shim tu nesakariigi murgo un runaa dazhaadas aplamiibas.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

+