Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Vajag 27MHz PWM
+
1 2 3 ...

thread: Vajag 27MHz PWM

Member
    Mar 2008
    93

Vajag 27MHz PWM

Sveiki... Vajag dabūt programmētāju kurš varētu no mikrokontroliera 1-3Ls vērtībā dabūt PWM uz 27MHz... Pats esmu Atmel programmētājs bet cik skatos tad 27MHz varētu atbalstīt tikai ATXmega čipi bet tiem ir MLF-44 korpus un izskatās ka nav SPI interfeiss - īsāk sakot meklēju kuram būtu aparatūra un zināšanas lai tādus kodētu.. Ja jau pats neprogošu tad domāju ka vairs nav starpība vai ņemt ARM vai PIC vai AVR tādēļ varbūt ir kāds kurš var dabūt 27MHz PWM ar mikreni (ARM, PIC vai AVR) 1-3Ls vērtībā ?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

AVR+CPLD neder?

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

Paardon, 4 centimetru juri, tu kaut kaa akuraataak izklaasti ko tu tur iisti gribi?

Impulsus ar atkaartoshanas frekvenci 27 MHz, kurs katrs atseviskjais impulss buus ar impulsa platuma modulaaciju? Tad aizmirsti par mikrokontroleriem uz vietas.

Jeb tu gribi iekurbuleet mikrokontrolera PWM moduli ar takts frekvenci 27 MHz un tad shis dos aaraa, pienjemsim 27/256 = ~100kHz impulsus ar 8 bitu PWM?
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

Atkārtošanās frekvenci 27 Mhz vajag. Zzz, pameklē citus biedrīša tofikus, vellu redzēsi... Šis tur kilovatīgu slodzi ar tādu frekvenci kustinās.
    Ja es zinātu nafig kaut ko tādu dzīvē vajag...

Member
    Mar 2008
    93

8 bitu AVR PWM velk līdz 64MHz bet tur ir problēma ka tos var dabūt 4kāršojot vai 8kāršojot ieejas kloku. Nav tāda X-Tal kuru 4kāršojot vai 8kāršojot var dabūt 27.00 - 27.4 MHz... zzz ja ko nezini, tas nenozīmē ka tas neeksistē Ir ATXMega sērija kuru pamatfrekvence velk līdz 32MHz un cena sakarīga (~2Ls) bet tiem ir krievisks korpus un interfeis - neesmu ar tādiem saskāries.

Member
    Mar 2008
    93

Vai AVR+CPLD nemaksās vairāk par 3Ls? Šis nav tam projektam kur jāvirina 1kW... Šī būs savdabīga programmējama rācija uz attālumu ~ 100m.. Pašizmaksa ir ierobežota jo doma ražot masveidā.

Senior Member
    Apr 2007
    2,087

Juri, tu sajēdz, kā dzelziskais PWM strādā?

Member
    Mar 2008
    93

Es nemeklēju cilvēku kurš zin kas ir iekšā "dzelzī"...Es meklēju cilvēku kurš ar mikrokontrolieru palīdzību var dabūt 27MHz PWM. Es dabūju 64MHz un nedomāju ka dabūt 27MHz būs kas kosmiskāks par 64MHz.. Nevaru uztaisīt tikai tādēļ ka 64MHz var dabūt ar 4kārtīgu vai 8kārtīgu reizinājumu bet nav tādu X-Tal kuri būtu 27/4 vai 27/8 Mhz

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

Atkārtošanās frekvenci 27 Mhz vajag. Zzz, pameklē citus biedrīša tofikus, vellu redzēsi... Šis tur kilovatīgu slodzi ar tādu frekvenci kustinās.
    Ja es zinātu nafig kaut ko tādu dzīvē vajag...
    Nu jaa, tieshi taapeec jau arii 4 centimetru jurim tika apvaicaats peec precizeejuma, ko shis iisti grib, ka agraakos postos (un arii shajaa teemaa) shis ir demonstreejis visai netradicionaalas veelmes un izpratnes par elektroniku.

Kas raksturiigi, uz uzdoto jautaajumu shis pamurmuleeja, bet taa arii neatbildeeja. Nu i fik, shameejaa probleema, ka gjeniaalaa ideja nestraadaas.

Nav tāda X-Tal kuru 4kāršojot vai 8kāršojot var dabūt 27.00 - 27.4 MHz...
    4 centimetru juri, ja ko nezini, tas nenozīmē ka tas neeksistē . Protams ka ir taadi kristaali un veel ir arii programmeejamie takts gjeneratori, no kuriem tu vari dabuut aaraa jebkuru nestandarta frekvenci sapraata robezhaas. Tu taisi sev probleemu tur, kur taadas nemaz nav.

Pashlaik tu tak vienalga nodarbojies ar prototipa fantazeeshanu. Nu tad panjem shirpotreba Rfid kristaalu uz 13,56MHz, iekurbulee to ar gjeneratoru uz logjikas, izdali ar vienu trigeri un iebaro savam mikrokontrolerim kaa aareejo takts signaalu. Un peec tam reizini ar chetri cik tik patiikaas.

var dabūt 27MHz PWM.
    juriiti, veelreiz tev tas pats jautaajums, ko tu iisti domaa ar 27MHz PWM? Un vai tu vispaar apjeedz un staadies priekshaa, kas naak aaraa no PWM modulja, kas tiek takteets ar 27 MHz frekvenci?

Papildjautaajums, tev, jopt, frekvences meeriitaajs vispaar ir, radiokonstruktor? Ko labu sameeriiji no sava 64 MHz eksperimenta?
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Senior Member
    Nov 2007
    146

Lai raksturotu PWM, ar frekvenci vien nepietiek.
    Ļoti būtisks parametrs ir signāla aizpildījuma izšķirtspēja. Kāds ir tās maksimālais pieļaujamais solis?

+