Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Led displejā hronometrs/temperatūra
+

thread: Led displejā hronometrs/temperatūra

Junior Member
    Jun 2012
    14

Led displejā hronometrs/temperatūra

Sveiki!

Man noderētu mazs led displejs, kas strādā kā hronometrs (sāk skaitīt no nulles), tiklīdz tam tiek pieslēgta strāva, kā arī būtu aprīkots ar slēdzi, ko nospiežot rādītu gaisa temperatūru (hronometrs backgroundā tikmēr joprojām strādā). Vai kāds tādu man var uztaisīt? Un cik tas maksātu (darbs + materiāli)?

Cit starpā es Ebayā atradu šādu:

Šis rāda pulksteni, temperatūru un spriegumu. Savā nezinātāja naivumā gribu jautāt: varbūt ir iespējams tādu pārprogrammēt, lai pulksteņa vietā strādātu kā hronometrs?

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

nu rēķini pats, parasts avr/pic + 4digit LED + temp sensors + RTC čips (precizitātei?) + pāris detaļas to visu kustināt.
    samontēt var uz maķetplates (nesmuki)

Kam tev to visu vajag? Attiecīgi jau arī būs prasība pret detaļām/plati.

PS: ebay štruntu var pāršūt, ja ir izejas kods. un vieta kur piespraust JTAG/ISP/USB vai kas tur ir.

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

Ebay suuda paarshuushana ir diezgan optimistiska ceriiba, jo kjiinieshi a) meedz lietot savus personiskos 5 centu mikrokontrolerus, tjipa holteku vai vispaar sui*uivchai, b) meedz galiigi nekaadi nemarkjeet shaadus izstraadaajumus, c) OTP fignja ir par 0.01 centu leetaaka nekaa flash mikrokontrolleris, d) nu galiigi necenshas izlikt sources un citus datus piejamus konkurentiem.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Junior Member
    Jun 2012
    14

To man vajag laboratorijas aspiratoram, ko izmanto gaisa sūkšanai. Tā kā sūkšanas laiks un temperatūra ir jāfiksē, tad es gribu, lai aspirators to skaita un mēra pats. Precizitāte ir otršķirīga, izskats, izņemot displeju, arī.

+