Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Flyback
+

thread: Flyback

Junior Member
    Dec 2012
    20

Flyback

Nepieciešamība pēc izolēta pārveidotāja 9-26V uz 100V - 20W max. Ņemu flyback topoloģiju, varbūt kāds var palīdzēt ar sekojošiem jautājumiem par transformatoru, jo savā mūžā pat spolīti neesmu uztinis.

1. Transformatora tinumu attiecību visos manuāļos aprēķina pēc formulas Np2s=(Vinmin*Dlim)/((Vout+0.5)*(1-Dlim)), kas manā kadījumā ir aptuveni 1:10. Kapēc tinumu attiecība tiek aprēķināta ņemot minimālo ieejas spriegumu un netiek ņemts vērā, ka spriegums uz slēdža pieaugs Vfet = Vin + Vout/n un līdz ar to varētu izmantot transformatoru ar mazāku tinumu attiecību,piemēram, 1:5.

2. Kā es no šāda datasheet varu pateikt cik lielu jaudu es varu izkliedēt slodzē http://katalog.we-online.de/pbs/datasheet/750311681.pdf

Senior Member
    Mar 2007
    1,600

Es ar transformatorus tiit nemaaku.
    Taapeec iesaakumaam paproveetu trafu no portatiivaa datora laadeetaaja (reversaa sleegumaa) izmantot.

PS. Veel var pie autoelektrikjiem kaut ko taadu pamekleet:

Ja pareizi saprotu tad tas ir paarveidotaajs kravas auto kabiines apgaismojumam ar dienasgaismas lampaam.

+