Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
RepRap Mendel i2 - tas ir ļoti vienkārši. -
+
1 2 3

thread: RepRap Mendel i2 - tas ir ļoti vienkārši.

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    906

Man ar šādu verķi ir iznākusi saskare tikai Geteborgā. Izprintēto detaļu mēģināju lauzīt. Ar pirkstiem neiespējami salauzt. Gludās virsmas gludums - kā pēc rupjās galafrēzes. Precizitāte labāka par mm desmitdaļu. Termonoturība - vārošā ūdenī strādā bez problēmām. Šiem bija Londonā taisīts. Tagad meklēju savai CNC frēzei kā papildus uzkarināmu daļu, tā ka interesē salīdzinājums.

P.S. Izlasot tēmu (cenas dēļ) MAN RADĀS IESPAIDS, KA VISLABĀK KARSTGALVU MAN NEVIS JĀPASŪTA, BET GAN JĀTAISA PAŠAM - TĀ LAI TAJĀ VAR SAMEST VISĀDUS PLASTIKĀTA LŪŽŅUS KAUSĒŠANAI.

Senior Member
    Mar 2006
    2,423

Uuuu, Obsi tu esi baigais optimists, ja ceri visadus plastmasu luuzhnjus mest agregaataa ieksha.

Ja patieshaam gribi iet pa to tacinju, tad uztaisi pa priekshu daudz vienkaarshaaku daiktu - fignju, kuraa tu sametiisi savus luuzhnjus un kura vienkaarshi no tiem izspiediis vienmeeriigu shkjiedru, kuru taalaak vareesi baazt agregaataa.
    >kaspich par bazaru atbild un nodrshina chetru ciparu balvu fondu

Tikai vot neatbild vis.

Senior Member
    Oct 2007
    189

..VISLABĀK KARSTGALVU MAN NEVIS JĀPASŪTA, BET GAN JĀTAISA PAŠAM - TĀ LAI TAJĀ VAR SAMEST VISĀDUS PLASTIKĀTA LŪŽŅUS KAUSĒŠANAI.
    Te nu es sliecos piekrist zzz.
    Manuprāt tas ir līdzīgi, kā transporta līdzeklim, ko darbina ar gāzi - var protams vadāt līdz gāzģeneratoru, kuru darbina ar malku, bet tad sanāk baigi specifiska konstrukcija. (Es, starp citu, personīgi pazīstu puisi, ko daudzus gadus atpakaļ rādīja televīzijā ar viņa malkas autiņu).
    Bet pats kādreiz braukāju ar dabas gāzes mašīnu, kurai ogļšķiedras balons ar 200 atmosfēru spiedienu - un tā ir daudz ērtāk

Ja kādreiz izrādītos, ka man materiāls ir vajadzīgs ne vien personīgai lietošanai, bet arī kādas produkcijas ražošanai, tad es domātu, kā uztaisīt šādu:
    https://www.kickstarter.com/projects...ruder?ref=live

Nupat pamanīju, ka visi, kas šos verķus bija gatavi iegadāties par $175, jau savu preci ir saņēmuši.
    Izcili! Par šādu naudu es pats negrasos saspringt ar pašbūvēšanu. Tiklīdz zināšu, vai vispār un kur lielākos daudzumos varu izlietot savu 3D produkciju, ja tāda vispār kādreiz būs, tā iegādāšos arī šo vai līdzīgu stiegras vilcēju.

Junior Member
    Nov 2013
    2

Par lūžņu kausēšanu- šeit tauta eksperimentēja ar granulu extrudēšanu (kas __varētu__ būt par kārtu vieglāk nekā dažāda izmēra lūžņu pārstrāde): http://www.reprap.org/wiki/GranuleExtruder
    Cik man zināms, nekas īsti lietojams beigās neiznāca.

Tiklīdz zināšu, vai vispār un kur lielākos daudzumos varu izlietot savu 3D produkciju, ja tāda vispār kādreiz būs, tā iegādāšos arī šo vai līdzīgu stiegras vilcēju.
    Es gaidu, kad mani printēšanas fehleri un prototipu paliekas sasniegs kritisko masu- drīz jau vajadzētu būt pietiekami daudz izejvielu, lai aparāta iegāde attaisnotu izķēzītā materiāla pārstrādi

+