Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar PCB plašu izgatavošanu !?
+
1 2 3 ...

thread: Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar PCB plašu izgatavošanu !?

Junior Member
    Jun 2014
    9

Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar PCB plašu izgatavošanu !?

Sveiciens visiem censoņiem!

Jautājums sekojošs - vēlos uzzināt kur galvaspilsētā, jeb tuvākajā apkārtnē izgatavo iespiedplates, interesē to cilvēku viedoklis, kas tieši ar to saskārušies un var ieteikt viņuprat labāko variantu. Protams interesē arī aptuvenā cena platei 150x100, abpusējai + lakotai.
    Montēt virsū paredzēts kko šitādveidīgu: http://www.atmel.com/devices/ATMEGA8515.aspx tākā mājas kodināšana un frēzēšana atkrīt(jeb nē?)!
    Paredzētais datu formāts: Kicad vai Gerber.

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    989

Es izmantoju www.almiko.lv. Pēc tam montēju www.smd-trassa.lv Almiko mājaslapā viss smuki aprakstīts, ko viņiem vajag, lai uztaisītu plati, kādas ir tehnoloģiskās normas utt. Cenas, manuprāt ļoti demokrātiskas, precīzi neatceros, slinkums tagad meklēt pasūtījumu dokumentus, vienreizējās izmaksas ap 30 eiro, pēc tam katra nākošā plate kaut kur ap latu, vai varbūt eiro, tiešām neatceros, katrā ziņā plates izgatavošanas izdevumi kopējā procesā man likās nenozīmīgi. Abās vietās ļoti jauki, pretimnākoši cilvēki.

Junior Member
    Jun 2014
    9

http://smd-trassa.lv kāds runā arī valsts valodā? pēc mājaslapas apriežot, izskatās tāds pašaubīgs kantorītis.
    Paldies par atbildi, paskatīšos kas un kā ar almiko!

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

tev vajag pcb vai valsts valodu? Tajā kantorī strādā patiešām labi speci, un man kaut kā vienmēr ar viņiem kopīgu valodu izdevās atrast. Gan jau ka sapratīs vajadzīgo valodu.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    989

Georgijs no smd-trassa ļoti labi runā latviski, vienmēr runājam valsts valodā.

Senior Member
    Mar 2003
    Rīga
    840

Nu pie Almiko sākotnējais šablons izmaksās vismaz 60+PVN. Priekš Atmel ar divslāņu plati pietiks atliektiem galiem, tā ka, ja finanses ir, tad uz priekšu ar karogu. Manuprāt Latvijā plates neviens cits arī neražo.

Junior Member
    Jun 2014
    9

tev vajag pcb vai valsts valodu? Tajā kantorī strādā patiešām labi speci, un man kaut kā vienmēr ar viņiem kopīgu valodu izdevās atrast. Gan jau ka sapratīs vajadzīgo valodu.
    Īsumā, gan pcb, gan valodu.
    Atbrauks taisīt biznesu ķīnas speci, tad ko, jāmācās ķīniešu valoda vēl būs? Bet šis jautājums tākā jau ir noskaidrots pateicoties M_J.

Senior Member
    Jul 2010
    pie-Rīga
    2,288

Ja man būs iespēja nopelnīt miljonu no Ķīnas klientiem, mācīšos gan. Un www lapa man būs visa auseklīš... tfu, hieroglifos.
    Un neskatiet viņu pēc priekšpaneļa spozmes, bet gan vērtējiet viņa transformatora smagumu!

Junior Member
    Dec 2012
    20

Ar galvaspilsētu ir tā švaki - Almiko. Protolab Ogrē kautko dara, pats neesmu tur sūtijis. Brandner Igauņu firmai nekādas vainas nav, nezinu vai privātpersonas apkalpo, bet mazus kvantumus 5-20 pieņem. Kad pašam vajag, lietoju OSHpark, jāgaida divi mēneši, bet lēti un rezultātu iemet pastkastē.

Member
    Nov 2010
    42

Par valodu tas vairāk ir cieņas un pieklājības jautājums. Bet nu man galvas vietā nav pakaļa, varbūt kauko nesaprotu.

Par Almiko, pirms mēneša kad interesējos man nelielai platei nosauca cenu ap 40Eiro + pasts. Gribēju būt lojāls pret vietējo uzņēmu (parasti to nožēloju), un pasūtīju ari pie viņiem un iesūtīju failus. Vairāk neesmu neko dzirdējis par viņiem. Nedēļu gaidīju un pasūtīju OSGpark. Bija laikam 25$ vai 30$ par 3 platēm. Jāgaida 26dienas bija. Protams var piemaksāt vēl 25$ un sūtīt ar kurjeru, kas tāpat ir izdevīgāk nelielam projektam ne kā izlūgties no vietēja!!

+