Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Arduino Serial V2 neuploadējas sketch -
+
1 2

thread: Arduino Serial V2 neuploadējas sketch

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

visticamākais ka com portu ātrumi nesapas, nesmu nekad caur com gan arduino kustinājis, bet cik ir sanācis, gadās ka nekorekti saliekot fuses caur isp bootloaderī, rezultātā frekvenču dalījumi UART nesakrīt, piem ja tev kļūdas pēc iet no iekšējā RC ģeneratora bet booloaderī UART dalītājs iestādīts kā ārējam 16MHz kristālam. Ja iespējams pieliec pie ISP un nolasi fuses.
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,413

Vai arduīna RESET kāja tiek raustīta no seriālā porta? Tas ir obligāts pasākums.

Junior Member
    Jul 2014
    8

Sveiki!
    Kādu laiku biju nosviedis stūrītī to sasodīto duino... tagad atkal izvilku. Paņēmu citu datoru, uzliku "no jauna" libusb-win32 kaa draiveri un tagad man komanda:
    "avrdude.exe -p m8 -P com1 -c arduino -U signature:r:-h"
    izdeva rezultaatu!

Device signature = 0x1e9307...

taaka zinaams progress ir. bet no arduino IDEs - neko ieladet neizdodas. tas pats "avrdude: stk500_sync(): not in sync: resp = 0x00"
    un arduino vislaik mirgo ar savu sensen uz cita kompja ieladeto sketchu ar blinku

mēģināju uzminēt kurā brīdī noresetot manuāli arduino, bet... pagaidām neizdodas...

JDat, reset kaaja no ICSP stepsela itkaa ir "raustaama", bet, shkjiet, ka arduino ide to nespeej normaali izdariit...

Junior Member
    Jul 2014
    8

taaaaaaaaaaaaaa. kaa jau ierasts shaadaas lietaas - iesaceju kljuudas.

meeginot atrast probleemu lozhnjaaju pa izveelneem un konstateeju, ka man neder gui-skaa poga "ielaadeet". man vajag izveelni - augshupieladet, izmantojot programmatoru.

bet kopumaa - domaaju, ka pie vainas bija draiveri.

paldies visiem par ieteikumiem, minejumiem un citaadu atbalstu

Senior Member
    Nov 2014
    128

Salvatā ir arduino uno (ķīniešu viltojums laikam) pa 11eiro laikam vai ir vērts to seriālo lodēt, turklāt viņu var izmantot lai iešūtu bootloāderi citā atmegā

+