Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
TV Star T6 SD CX remonts
+

thread: TV Star T6 SD CX remonts

Junior Member
    Aug 2012
    9

TV Star T6 SD CX remonts

Labdien! Dekoders nepalaiž programmu. Pie boot paliek ar 4 izvēlnēm. Cik saprotu, Flash ir atņirdzies no elektrības raustīšanās. Vajadzētu iebarot .bin failu, bet nezinu kā. Vai tas notiek caur SKART spraudni, vai kā savādāk? No Ētera upgreidus neķer, tur laikam to nav. Tad nu atliek RS232, bet KĀ ? Bin failu atradu Krievijā.

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

A ir vērts ar to sūdu jāties? Ejoša cena nav lielāka par 10 jevrikiem, jo cilvēki masveidā pērk jaunus televizorus un vecos dekoderus nav kur likt. Nē, nu ja tā ģimenes relikvija, vai nagi niez pi**ies ar nestandarta RS232, kurš pilnīgi caur pakaļu pievienots SCART ligzdā, tad tik uz priekšu.

Junior Member
    Aug 2012
    9

Jāties negribas ! Tamdēļ jautāju. Omīte negrib jaunu TV. Varbūt vari sīkāk pastāstīt par tiem knifiem? Lūdzu!

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Šur tur internetā kautkāda informācija, par zvaigžņu kasti, uzpeldēja, bet nezinu nevienu programēšanas fanu, kurš būtu lodējis RS232 pāreju uz SCART štepseli. Man šķiet, kārtigam meistaram, ir apkaunojoši nodarboties ar aparātu, kurā pat ietaupīts uz RS232 ligzdu. Es Tavā vietā nečakarētu bobi, bet paskatītos SS sludinājumos. Pirmais, kas iekrita acīs https://www.ss.lv/msg/lv/electronics...ers/lpgmg.html

Junior Member
    Aug 2012
    9

Varbūt atceries tekstu ? Kārtīgs meistars no meistara atšķiras ar to, ka tad kad meistars saka "pietiks pulēt .... (viļņvadu)", tad kārtīgs meistars "te un te vēl biku jāpapulē" ..
    Žēl, ka neesi ar TV Star draugos. Man tīri vai sportiska interese...

Senior Member
    May 2006
    Lielvārde
    3,835

Kādos draugos, es ar zvaigžņu kasti, no pirmās dienas, esmu ienaidniekos. Viss no tā, ka telefona kompānija sāka nodarboties ar televīziju un kautkāds telefoniķis- stabos kāpējs izvēlējas to sūdu iepirk Latvijas iedzīvotājiem. Tai laikā bija gana daudz speciālistu, kuri būtu nokonsultējuši Lattelekomu, kādu dekoderi pirkt un uzreiz bļāva, ka šis dekoders nekam neder. Paši Lattelekomisti jau arī to ar laiku saprata, bet bija jau par vēlu. Apgreidi pa ēteru uz šo kasti nedarbojas, līmeņa un bildes kvalitātes indikātori mēra kautkādos papagaiļos, lietošanas interfeis pat profesionālim grūti izprotams, jūtiba slikta, arī pie laba signāla, daudziem eksemplāriem bilde brīžiem noraustās, RS232 interfeiss SCART ligzdā, u.t.t. Es esmu draugos tikai ar labām mantām.

Senior Member
    Mar 2003
    Rīga
    840

Internetā visu var atrast:

1. Atvienot uztvērēju no elektrības.
    2. Nospiest uz uztvērēja paneļa pogu "Vol +" un turot to nospiestu pieslēgt barošanu.
    3. Uztvērējs sāks startēšanu "drošajā režīmā" un uz paneļa rādīsies uzraksts "Load".
    4. Jums jābūt pieejamai uztvērēja pultij, ar kuru izvēlnē izvēlieties "Factory reset", un nospiediet pogu "OK" uz pults.
    5. Tiks pajautāts uzstādījumu PIN kods. Ar pulti ievadiet "2008" un apstipriniet ar "OK" pogu.
    6. Uztvērējs pārstartēsies un tiks atjaunota rūpnīcas programmatūra.

Senior Member
    Sep 2013
    256

Bik ne pa tēmu, bet- ja ir FTA dekoders, vai ir iespēja piespiest viņu lasīt arī maksas kanālus? Saprotu, tie ir slima suņa murgi, dejas ar bubenu utt.,
    bet tam mēslam jau uz PCB tā vieta priekš card reader štekera vispār ir. Ceru,ka uzrakstīju saprotami. Gatavu risinājumu man nevajag, ar galvu un googli sadzīvoju, varbūt kāds vēl ir tikpat traks kā es? BOOTĀ par šito, drošvien, būtu atrāvis pustonnu sūdu uz galvas/

Junior Member
    Aug 2012
    9

Texx! Tā ir veca dziesma. Šajā gadījumā tas nestrādā. Boot failed:0x0005040b. Laikam vienīgais variants ar RS232.

Senior Member
    Mar 2003
    Rīga
    840

Texx! Tā ir veca dziesma. Šajā gadījumā tas nestrādā. Boot failed:0x0005040b. Laikam vienīgais variants ar RS232.
    Nu, ja veca, tad veca. Tad stingri jāpiedomā vai ir vērts iedziļināties. Šiem aparātiem jau vajadzētu daudz pa kaktiem mētāties. Bez tam, iedomājamies variantu, ka tiek atrasts veids kā to kasti ieprogrammēt, bet pēc tam savukārt izrādās, ka ir dzelzisks defekts. Tad ir kā tai teicienā par darbu un materiālu

+