Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Televizors vairs nerāda Xbox bildi.
+

thread: Televizors vairs nerāda Xbox bildi.

Member
    Jan 2011
    37

Televizors vairs nerāda Xbox bildi.

Sveiki!
    Lieta sekojoša - labu laiku spēlēju xbox ar hdmi vadu caur dvi pāreju uz paveca lcd televizora, viss bija skaisti līdz vienu dienu ieslēdzot xbox un tv vairs bildi uz tv nerāda... laptops ar to pašu hdmi vadu un pāreju uz tā paša tv rāda bez problēmām.
    domāju xboxam gals klāt - nekā, pieslēdzu pie datora monitora ar to pašu vadu un pāreju - viss kārtībā, mēģināju uz cita televizora pa taisno ar hdmi - viss kārtībā, mēģināju divus hdmi vadus - uz viena tv strādā abi bez problēmām - uz mana tv ar xbox nestrādā neviens. ar laptopu strādā abi...

Nevaru saprast, kur ir prikols šajā visā... mēģināju resetot xboxa display settingus, mainīt izšķirtspēju - nekas nepalīdz.
    televizors saprot, ka viņam kaut ko pieslēdz, jo pie atvienota hdmi vada rāda "no signal" bet piespraužot xbox, tv aiziet power saving mode un piespraužot laptopu uzreiz pamostas un rāda...

vienīgā lieta, ko neesmu mēģinājis ir uztaisīt televizoram kaut kādu mega hard reset, nevarēju atrast menu, bet viss pārējais laikam ir mēģināts..
    iedomājos, ka varbūt hdmi-dvi pārejai kaut kas noticis, bet laptops ta rāda....

varbūt kādam ir kāds loģisks izskaidrojums?

Paldies

Junior Member
    Nov 2014
    1

tas pats

man ir ta ka es sledzu xbox ieksa bez hdmi vada man nejiet , bet kad pielieku hdmi vadu viss iet uzreiz. kas par huinu?

+