Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Unirex UX-2001
+

thread: Unirex UX-2001

Member
    Dec 2011
    Balvi
    93

Unirex UX-2001

Sveiciens visiem forumiešiem jaunaja gada!!
    Man radas maza problema pasvila drauga mašinas pastiprinātājs Unirex UX-2001
    es parmekleju pus e-lici(neiespejami) bet neatradu ne viņa bildites ne manuali... Tādam ķīniešu meslam (par kuru fano draugs...) varetu atrast shēmu?? Izeja uz kanala (2vi kanali pa 100w) paris BD911 un BD912. Cik bez shemas speju oreenteties taja PCB sapratu ka izeja tiek pastiprinats kaut kads signals, bet ir kropļi(jasataisa draugs jau nolamaja)

Member
    Dec 2011
    Balvi
    93

Bez shēmas ari esmu ticis pietiekami talu.. Tagad galinieki itka strada un skan bez crossovera jo tas ir nobeidzies bet izeja ir lidzspriegums... 5.5v kad piesledz tumbas, tumbas dukonas nav bet kad ieeja iedot signalu virs 150mV sakas visadi brinumi...vienkarši pretiga skaņa un vel divaini NPN galinieki silst bet PNP nē. Iesakat ar ko lai sak kā lai šos ''brinumus'' noverš?? Jau reizes 3 parlasiju:http://www.elfaforums.lv/threads/583...monta-metodika bet netieku gudrs.. Paldies jau ieprieks!

Senior Member
    Nov 2010
    949

Cik tad tas ķīnietis maksā? Nebūs vienkāršāk jaunu no aliexpress pasūtīt?
    Taisngriezis tas ir tas diožu tiltiņš, vai kā, jo te paksatot forumu sapratu ka tā ir vesela shēma kas sastāv no vairāk kā 4 diodēm (c)Aigars_14

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,410

pasvila drauga mašinas pastiprinātājs (jasataisa draugs jau nolamaja)
    Vai tas tiešām ir patiess draugs, kurš uzskata, ka tev nav ko darīt?
    Alles was echt ist, ist gut!

+