Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Jautajums Rīdzeniekiem kuri izmanto sabiedrisko transportu?! -
+
1 2 3

thread: Jautajums Rīdzeniekiem kuri izmanto sabiedrisko transportu?!

Senior Member
    May 2011
    188

Pērkot kioskā, katrs brauciens maksā 0.60, tramvajā pie šofere tas pats 1.20.
    Tātad tā 2.50 laika biļete atmaksājas, ja jābrauc vairāk kā 4 reizes.
    Pag es i stulbs vai ,kaa var būt tas pats pie vaditaja tak brauciens maksaa 1,20 uz pusi taks dargak !Nuja es jau biju rīgā decembri -uz bullu ielu prom ar mikrobusu kura viens brauciens 1 eiro ja pie vaditaju perk a tramvaja vai citos lielos..1,20 brauciens....to dien nopisu naudu 4,40 pilsetas transportaa....a ka varej nopirt to 24 stundam pa 2,50! jau tad butu atmaksajies...vienkarsi pedeja laika sanak parak biezi ik plaikam apmeklet riigu talab saku aizdomaties pa tiem taloniem un ka tagat uz mana reikina 2 personam bus japerk tad jo vairak jadoma par izdevigumu kaneka mana alga 380eiro to blee neviens necel līdzi rigas cenām...mauciba ne laulība....

man sanaks viena marsruta izkapt -tad atkal turpinat uz prieksu un atkal izkaapt tad atkal atpakal dosos un atkal izkapsu un tad atka iekapsu un centra japarsezas un jamauc uz otro rigas galu un tur ar pa vidam jaizkapj...!Tad katra iekapsana jau maksa 1,20 ja pie vaditaju perku jopčik neprognozejam diena vispar --domaju tikai ka 24 stundam bus ka reize....!

Senior Member
    Feb 2008
    813

Ņem vērā, tas viss neattiecas uz mikriņiem, tur atsevišķa štelle.
    Pirāti prasa īsākos maršrutos 0.70, garākos 1.00, oficiālie zili baltie visur 1.00

Senior Member
    May 2011
    188

Ņem vērā, tas viss neattiecas uz mikriņiem, tur atsevišķa štelle.
    Pirāti prasa īsākos maršrutos 0.70, garākos 1.00, oficiālie zili baltie visur 1.00
    es jau saprat ka oficalos zilibaltos ar tas der, toreiz bled 39 autobus nevar sagaidīt uz 13 janvar ielas -bleee skatos 244 mikriis jau 4 pa to laik jau mauc, metu ar roku un kap ieks !,bet man nesanaks soreiz ar mikrinu braukt...
    Man tur tumsa bilde ...daudz maz marsruti izpetiti kur jabrauz kipa ar rigas satiksmi...

Senior Member
    Mar 2007
    1,597

Kādreiz bija 24 stundu etanols.
    offtopic
    Tas gan driizaak metanols buus bijis - ar to var pat aatraak acu gaismu zaudeet.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Kādreiz, jo nesekoju līdzi visām niansēm un cenām un no pagājušā gada Marta braucu par zaķi. No tā brīža līdz šodienai sodos samaksāju ~40 EUR. Principa jautājums.

Senior Member
    May 2011
    188

Kādreiz, jo nesekoju līdzi visām niansēm un cenām un no pagājušā gada Marta braucu par zaķi. No tā brīža līdz šodienai sodos samaksāju ~40 EUR. Principa jautājums.
    Būtu biežāk jabraukā arii ta darītu...Nejūtos savejais lai ta vareetu uzdrošināties
    Sodien bījam ...10 tramvajs bij jagaid pus stundu a tai pat laikaa 4,5 ik palaikam kursēja "taka sūdvedēji" izradījas paardavgava 10 nobiris _SKANIJA_ vilka uz depo ,nopakaļs vel viens ar parladetu gaļu10... Nuja taa ar izdarīju ,paneemu 2 etalonus pa 24 stundaam ,sanāca kaadi 6 paarbraucieni !Tadnu ap 13 dienaa autoostaa piedavaaju cilveekiem tos etalonus_ apjukusi ,domaa ka kautkaads apiseejs sataigā -Tad nocieleju viens pieliid pie atjaunosanas apriktes -piedavaaju šīm ,saku ja noder nem so -cilveks protams izbrīnīts panēma iegruuda automaataa un jaa paarliecinaajas ka lidz 20 datumam 9:15 derīgs!!!
    ar otro daudzi necakarējos aizbraucot prom ieliku pagarinasanas aparāta un uz displej palik redzms ka derīgs---gan jau kads savaca

Junior Member
    Jan 2015
    2

Jā Zigi, bet ne uz ilgu, jo no 1. februāra kioska brauciens maksās 1.20 un pie vadītāja 2.00... - es pāriešu uz velo...vai arī jāsāk domāt par autiņa iegādi - pagājušo nedēļ skatījos Staķikā 95-tajam cenas bija zem viena eiro.

EdgarsDobelis
    Guest

2eur pie vadītāja? Sods laikam izdevīgāks.

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    360

svarīgāk liekās tas : vai var vai nevar boškā sameklēt morālu attaisnojumu braukt par zaķi ?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Nu jau citi laiki. Tagad Sods 20 EUR. 2x jāpadomā vai ir izdevīgi braukt pa zaķi.

+