Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Riepas -
+
1 2

thread: Riepas

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

diezgan lieliski! Būs arī kāds tehniskāks raksts par to kas un kā? Esi mēģinājis likt klāt sensorus un automatizēt braukšanu?

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Pagaidām citu sensoru nav kā tikai gyro/accel. Ir doma par automātisku bremzēšanu vai izvairīšanos no šķēršļa.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Vēlreiz atgriežos pie riepu jautājuma. Ja nu kāds kautkur sadzīvē vai darbā ir manījis kādus gumijas gredzenus no mīkstākas gumijas nekā o-ringi, tad padodiet kādu ziņu. Vai varbūt tie paši o-ringi ir dažādas cietības? Izmērs šobrīd var būt diezgan plašās robežās , D65...90, platums 5....20mm

Senior Member
    Dec 2014
    Sarkandaugava
    361

Nu var mēģināt bērnu rotaļlietu veikalus izstaigāt-kautkādas gumijas varētu kkur noraut.
    Vēl varētu derēt vakuumgumija baltā, bet tā jau tāpat deficīts.
    Ja atrodās, bet ir par lielu tad var griezt slīpeniski un līmēt,pieslīpēt uz šmirģeļa

Senior Member
    Mar 2011
    699

Mīkstāks materiāls par hidraulikas blīvēm ir tādas oranžīgas gumijas no kurām arī taisa o-ringus. Kur lai tādus meklē nezinu, bet redzējis tāda materiāla rinķīšus blīvēšanai esmu piemēram, mikroviļņu antenās gan lai hermetizētu elektroniku, gan savienojumu starp antenu un elektroniku.

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

uztaisi disku un formiņu, pielej ar 2komponentu silikonu vai kādu citu modelēšanas draņķi, ko parasti var kaut kur pasūtīt vai modelistu veikaliņos meklēt.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

uztaisi disku un formiņu, pielej ar 2komponentu silikonu vai kādu citu modelēšanas draņķi, ko parasti var kaut kur pasūtīt vai modelistu veikaliņos meklēt.
    Doma laba. Vienīgi nav man īsti saprašana kā un no kā to formu taisīt.

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

es esmu zāģējis kanalizācijas trubu tik biezu, cik vajag. uzliek uz kāda dēļa, apvelk, tur iestiprina disku. trubu nostiprina savā vietā un gatavs. ielej, sagaidi kad sacietē un ņem ārā. es vēl parasti ar kādu smērvielu iesmērēju formu un pamatni, lai vieglāk nāk ārā.
    Vēlāk jau formiņas un diskus drukāju, iznāca precīzāk un glītāk.

+