Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Riepas
+
1 2

thread: Riepas

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Riepas un riteņi

Ir plānots izprintet amēramšādus ritenīšus 90mm diametrā, bet nevaru atrast tiem riepas. Nevajag neko diži specifisku un pilnībā pietiktu ar parastu apaļu gumijas vai silikona gredzenu ap 5mm platu (3-6) . Izmērs nav kritisks un var nedaudz pamainīt uz vienu vai otru pusi. Kādreiz tādi tika izmatoti motoru piedziņai, konstruktoru ritenīšiem, blīvējumiem, bet tagad nemāku neko līdzīgu atrast. Sūtīt no aizjūras sanāk ilgi un diezgan dārgi - atradu par 20eur pāri ar visu sūtīšanu, kas ir krietni par dārgu šī brīža vajadzībai. Varbūt kādam ir idejas kur ko līdzīgu var sameklēt tepat Rīgā?.
    .
    p.s. varbūt kāds var ieteikt kur izprintēt riteņus?

Senior Member
    Mar 2011
    685

Par apaļām gumijām vari interesēties hidraulikas vekalos, viņi pārdod tās plašā klāstā. Hansaflex, piemēram, pats tur tādas esmu pircis.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

wow , paldies. Izrādās ka maģiskais vārds ir o-ring
    par riteņu printēšanu jautājums aktuāls nu negribu es maksāt ne 7, ne 10 euro par riteni kā man te pāris kantori piedāvāja

Senior Member
    Mar 2011
    685

Nu, nez, 7 vai 10 par riteni nemaz tik daudz neliekas un neba Tev 50 viņus vajag.. Tas tomēr īpatnējs pasūtījuma darbs. Vari interesēties Hackerspace darbnīcā vai iebakstīt JDat, kurš pa turieni ņemas, ja nu palīdz.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

wow , paldies. Izrādās ka maģiskais vārds ir o-ring
    O Ring tiešam ir maģisms. Viņa dēl gāžas pat šatli. Challenger 1986...

KAs attiecas uz drukāšanu, tad uzraksti biedram foruma biedram Andrejs. Viņs var gan lāzerēt (nemetāli) gan drukāt gan frēzēt (metāls). Kāreiz priekš Tevis.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Tas tomēr īpatnējs pasūtījuma darbs. .
    Ar ko viņš īpatnējs? Ieliek gatavu failu un izprintē.
    JDat - tnx.

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

Ja atrodies Siguldas tuvumā arī varu izdrukāt no PLA. jautājums tiki cik Tev viņus vajag?

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Vajag 2. Paldies par piedāvājumu, bet uz Siguldas pusi tuvākā laikā nav nekas ieplānots. Vienu brīdi pat radās doma izgriezt no akrila un vidučus no alumīnija izvirpot, lai ar garantiju ka neplīst pievelkot skrūves.
    Neesmu neko no PLA taisījis - cik viņš izturīgs? Vai nav tikpat trausls kā organiskais stikls?

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

neesmu mēģinājis organisko lauzt. no PLA esmu drukājis gan zobratu, gan riepas, gan līnijsekotju korpusus, problēmas nav bijušas.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Tāds šobrīd izskatās mans pusgatavais mazais draugs, kuram bija vajadzīgi šis riepas. o-ringi ir labi, bet braukšanai TIKAI pa gludu grīdu. Āra uz zāles vai pa grubuļainu asfaltu tas nespēj nobraukt pat pāris metrus.
    https://www.youtube.com/watch?v=4xG78F5QgLw

+