Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Raspberry pi kontrolēt ardruino projektu -
+
1 2 3 4

thread: Raspberry pi kontrolēt ardruino projektu

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

Ierīcē iekšā stāv arduino plate? Izklausās diezgan priekš priekš masveida ražošanas.

Junior Member
    Jul 2011
    16

Ierīcē iekšā stāv arduino plate?
    Jip, Arduino

Senior Member
    Mar 2011
    690

Afigenna, šitā palaidušies, gatavā masveida produkcijā liek plati, kas paredzēta prototipa taisīšanai. Labprāt redzētu bildes ar to, kas tur sadarīts.

Senior Member
    Mar 2007
    1,597

A kas?
    Latvijaa tak industriaalas razhoshanas vispaar nav - mazizmeera maajamatnieciiba.
    Tur taada arduiina iisti vietaa.
    Un softs no opensource bibliotekaam sakompileejams.
    Es ar taa taisiitu.

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

ne jau tas ka Arduino lieto, es ar tā darītu, bet tas, ka visa plate tur atstāta.

Senior Member
    Mar 2011
    690

Nē, nu es jums abiem pilnīgi pierkītu, ja jau ir softs par brīvu (tur gan jāskata vai Arduino softu drīkst lietot komerciāliem mērķiem), protams, kā dēļ gan to nelietot? Bet ja ir atstāta pati PLATE, kas nozīmē, ka tā pat klāt vēl ir jāprojektē barošanas bloks, un perifērijas un tas jau tā pat būs uz citas plates (citu variantu negribu iedomāties). Un, nez, ja vien viņi nav izvēlējušies kādu no sarežģītākajiem Arduino, tad reāli paņemt un ieprojektēt Atmel proci vienā platē ar perifērijām un citām lietām, kuras tur vajadzīgas paņemot gatavu PSU plati tomēr nav ļoti darbietilpīgi.
    Bet, OK, es, protams, varu kļūdīties un labprāt redzētu bildi.

Senior Member
    Nov 2005
    Latvija, Kuldīga
    1,059

Sākumā sapratu, ka tas kaut kāds autora DIY risinājums katlam
    Pievienojos tiem, kas vēlas redzēt bildi.

Par tēmu - maz ticams, bet vai pa UART nenāk ārā kāda nebūt info / debug dati? Varbūt var ko izlobīt.
    Signalizācijas, videovērošanas ierīkošana Kuldīgā.
    Temperatūras, gaisa mitruma, atmosfēras spiediena u.c. mērījumi, to publicēšana internetā. Data logging.
    http://narodmon.ru/1191

Senior Member
    Apr 2014
    Sigulda
    118

Varētu būt, ka caur portu nāk kkas jau ārā. Līdzīgi ir ar tosteriem(tur gan nav Arduīna)
    Autor, bildi studijā no priambambasa - vis grib redzēt

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Sākumam jautājums: Kas ir industriāli? Va industriāli skaitās, kad uztaisi vienu eksemplāru priekš mākslas projekta un atstāj publiskā vietā. Protams "industriāli" jāsalie, lai animāļi neko nesalauž un nesačakarē.

No otras puses. Seriālais katlam, kurš "industriāli" uztaisīts uz Arduino, pie tam tepat Letlandē (sorry patriotisms nebūs!). Uztaisa kjap ļap softu, tā lai strādā. Nafig tērēt laiku seriālim? Pietiek ka koderis aismirsis izņemt debug rindiņas līdzīgas šai:
    Serial.print("Deglis: ");
    Serial.println(degelstate);

utml.

Kādas komandas? Lieks vingrojums. Kodera laiks=development izmaksas. Letīšs-parastais iepisīs uz da jeb ko.

Kas attiecas uz autoru: Jau tur ir arduino (bilde parādīs), tad kur problēma pašam uzrakstīt savu versiju? Uztaisīsi vēl krutāk ne kā ražotājs. Tāpat pieliksi savas fīčas. Līdz ziemai vēl tālu. Vingrojam un izrādam savu kreativitāti.

Senior Member
    Mar 2011
    690

JDat, zinkā, katls tomēr nav mirgojoša gaismiņa, tur ir ko iespringt programmējot, it īpaši ja autors minēja TFT ekrānu. Tur būtu ko pacīnīties un es tomēr apšaubu, ka autoram tas būtu pa spēkam. Bet, jā, piekrītu, ka jāpamēģina paskatīt kas notiek seriālajā, ne vienam vien aparātam tā esmu ticis tuvāk pie problēmas.

+