Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
XS3868 BT audio modulis
+
1 2

thread: XS3868 BT audio modulis

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

XS3868 BT audio modulis

tnāca man no čainas inteesants verkis. XS3868. Paprovēju un esmu sajūsmā. Pielodē tik 5 vadus ( aķis + - un izejas L R GND) un aiziet. Var caur viņu arī lādēt LiPo baču, tikai strāva diezgan maza (<=150mA), bet ja nav jāsteidzas, tad bez bēdu. Man pat sagribējās tādu pielodēt džeka puļķim un tad bez vada pieslegties stipreklim vai pultij. BET, cik lieli/kādi ir kropļojumi šim verķim? Vai nav neviens mērījis vai skatījies kas tur nāk ārā no viņa?
    Tas ir viss ko par viņa audio atradu:

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Kādu kvalitāti Tu sagaidi no MP3, kurš skrien pa gaisu? Bluetooth skaņu sakompresē pirms sūtīšanas gaisā un saņemot atkal pārvērš atpakaļ. Tā ka...

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,407

Ja tas rīks var strādāt uz 32 omiem, nav nekādas vajadzības to pa taisno uz štepseļa lodēt; vads/kabelis neko neskādēs.
    Alles was echt ist, ist gut!

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Kādu kvalitāti Tu sagaidi no MP3, kurš skrien pa gaisu?
    Kāda nozīme pa kurieni tas mp3 skrien? Otrā galā (raidīts -> uztvērējs) nāk ārā tie paši cipariņi, kas iet iekšā. OK, šim modelim ir tikai Bluetooth 2.0 ar 3Mbit/s datarate, bet var paņemt ko jaunaku - 4.0 versijai tak līdz 24Mbit/s , tā kā ar parsūtīšanu visslieas ka kārtībā.
    Bluetooth skaņu sakompresē pirms sūtīšanas gaisā un saņemot atkal pārvērš atpakaļ. Tā ka...
    Neesmu izpētījis visas bluetooth audio pārsūtīšanas nianses. Bat liekas ka ar datu sūtīšanu tur viss OK.
    Par kuru kompresiju tu domā? . Datus sūta kompresētus, bet tā ir loseless kompresija. Ja par to brīdi, kamēr vēl to var nosaukt par skaņui, tad "standarta" SBC uz stereo ir ar 345kbit/s, bet ar aptX 384kbit/s. Tāds bitreits teorētiski mani apmierina pilnībā fona muzikai, jo es nelietoju ne siltos vadus, ne citas izvirtības.
    Mani vairāk interesē paša modļa radītie kropļojumi audio traktā. Šodien pieslēgšu pie siprekļa un paklausīšos kas tur sanāk.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Ja tas rīks var strādāt uz 32 omiem, nav nekādas vajadzības to pa taisno uz štepseļa lodēt; vads/kabelis neko neskādēs.
    Nesapratu domu par tiem 32 omiem... Vads jau būs, bet nu pavisam īss. Pāris cm no plates līdz štepselim . Džeka puļķis galā sīkai kasītei apm 1x2x3 cm

Senior Member
    Sep 2006
    Riga
    3,053

a kam tev to vajag? lai iphone štekeri nečakarētu + neslēgt klāt banānus stipreklim?

Senior Member
    Jan 2011
    ūdensgalvas pilsēta 27432346 (just phone, no SMS!)
    3,407

Sorry, ar banāniem (banana plug) pastiprinātājam pieslēdz vienīgi skaļruņus. Un arī ne vienmēr, jo 'dakšas' vai pat plikus vadus iespējams pieskrūvēt..
    Alles was echt ist, ist gut!

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Sarkasms: Tikko nopirku wunderwaffle. Pasakiet man cik daudz tā kropļo. Tas nekas ka jūs nekad neesat par tādu dzirdējuši.
    Nezinu kā jaunākajiem BT, bet savulaik BT nosūtīja lossless. Analogais trakts? Kā jau visiem 3.3v čipiem. Forumā nav gaišreģu, kuri pēc skata nosaka thd. Tāpat kuram ir iekāriens balstīties ar tādām lietām? Tādus moduļus nopērk ja ir konkrēts uzdevums vai arī aiz nav ko darīt., nevis lai izspiestu nezin kādu kvalitāti.

Senior Member
    Mar 2011
    1,119

Šodiem visu dienu darbināju ar 320kbps un secināju ka skan ļoti pat normāli, bet kaitina tas, ka vismaz reizi pusstundā uz sekundes daļu aizrijas
    Kad ieslēdzu blakus (1m) 2.GHz raidītāju (tādu kā RC lidmodeļus vada), tad gan aizrijās pavisam
    Tas nekas ka jūs nekad neesat par tādu dzirdējuši.
    Gan jau ka daudzi dzirdējuši, bet pat neiedomājas, ka liela daļa handsfree darbojas uz OVC3860, kas arī ir šīs plates pamatā
    Konkrēts uzdevums? - meitas siltajās austiņās vajag iebūvēt skaņu tā, lai vadi nemaisās. Liekas ka šim mērķim būs gana labs.
    Pie kam izskatās ka reizēm arī izmantošu, lai kompi pieslēgtu pie stiprekļa, kas atrodas istabas pretēja pusē.

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,417

Vo! Tas jau izklausās pēc uzdevuma. Skan normāli. Tas ir ļoti labi. Pa laikam raustās. Nu... Nav forši, bet varbūt var pārdzīvot. Roc tik tālāk!

+