+ Atbildēt
Lapa 2 no 2 FirstFirst 1 2
Atbildes 11 līdz 16 no 16

Tēma: Komponentu tirgotāji Pasaulē

Senior Member
    Reģistrējās
    Jun 2006
    Atrodos
    Cēsu novads
    Atbildes
    960

Līdz šim detaļas pa tiešo pamatā esmu pircis no tādām vietām kā Farnell un TME, caur Baltelement/Baltelectron arī no Digikey. Caur Baltelement/Baltelectron tikai viena iemesla dēļ - lai nebūtu čakars ar muitu. Vienreiz mūžā ir nācies visu dienu Rīgas lidostas muitā pierādīt, ka neesmu kamielis, otrreiz ar šo Latvijas ierēdniecības "profesionalitātes" augstāko sasniegumu saskarties negribas. Tāpēc jautājums zinātājiem - kā ir ar Mouser, no kurienes fiziski nāk pasūtītie komponenti?

Senior Member
    Reģistrējās
    Nov 2009
    Atrodos
    Jēkabpils
    Atbildes
    2,038

Esmu no Mouser sūtījis caur to pašu Baltelementu. Daļa no sūtījuma bija tieši no noliktavas ASV, jo Eiropā nebija vajadzīgā. Gan laikam summa nebija tik varena, lai muitnieki ereģētos. Uzjautā tam Baltelementam. Es, šķiet, toreiz arī jautāju, bet nav palicis atmiņā, ko šie stāstīja.

Senior Member
    Reģistrējās
    Mar 2011
    Atbildes
    555

Jā, nav problēmas no Mousera sūtīt caur Baltelectronu.

Senior Member
    Reģistrējās
    Jun 2006
    Atrodos
    Cēsu novads
    Atbildes
    960

Paldies par atbildēm! Kādus sīkumus būs jāpamēģina sūtīt pa tiešo, bet lielākus apjomus laikam būs jāsūta caur Baltelementu/Baltelektronu.

Member
    Reģistrējās
    Nov 2013
    Atbildes
    91

Neprofesionālam entuziastam ērts ir Salvats, jo ir iespēja par saprātīgu cenu izņemt preci Omnivas pakomātos jebkurā diennakts laikā.

Senior Member
    Reģistrējās
    Sep 2013
    Atbildes
    219

Man nav Omnivas tuvumā, man viņi sūta caur Latvijas Pastu.
    Mazliet padārgi sanāk, bet vienalga lētāk, nekā speciāli kratīties uz Rīgu, vai tuvāko pakomātu.

+ Atbildēt

Lietotāja atļaujas

• Jūs nedrīkstat uzsākt jaunas tēmas
  • Jūs nedrīkstat iesūtīt atbildes
  • Jūs nedrīkstat pievienot pievienotos failus
  • Jūs nedrīkstat labot savas atbildes