Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Komponentu tirgotāji Pasaulē -
+
1 2

thread: Komponentu tirgotāji Pasaulē

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    977

Līdz šim detaļas pa tiešo pamatā esmu pircis no tādām vietām kā Farnell un TME, caur Baltelement/Baltelectron arī no Digikey. Caur Baltelement/Baltelectron tikai viena iemesla dēļ - lai nebūtu čakars ar muitu. Vienreiz mūžā ir nācies visu dienu Rīgas lidostas muitā pierādīt, ka neesmu kamielis, otrreiz ar šo Latvijas ierēdniecības "profesionalitātes" augstāko sasniegumu saskarties negribas. Tāpēc jautājums zinātājiem - kā ir ar Mouser, no kurienes fiziski nāk pasūtītie komponenti?

Senior Member
    Nov 2009
    Jēkabpils
    2,046

Esmu no Mouser sūtījis caur to pašu Baltelementu. Daļa no sūtījuma bija tieši no noliktavas ASV, jo Eiropā nebija vajadzīgā. Gan laikam summa nebija tik varena, lai muitnieki ereģētos. Uzjautā tam Baltelementam. Es, šķiet, toreiz arī jautāju, bet nav palicis atmiņā, ko šie stāstīja.

Senior Member
    Mar 2011
    642

Jā, nav problēmas no Mousera sūtīt caur Baltelectronu.

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    977

Paldies par atbildēm! Kādus sīkumus būs jāpamēģina sūtīt pa tiešo, bet lielākus apjomus laikam būs jāsūta caur Baltelementu/Baltelektronu.

Senior Member
    Nov 2013
    Rīga
    101

Neprofesionālam entuziastam ērts ir Salvats, jo ir iespēja par saprātīgu cenu izņemt preci Omnivas pakomātos jebkurā diennakts laikā.

Senior Member
    Sep 2013
    238

Man nav Omnivas tuvumā, man viņi sūta caur Latvijas Pastu.
    Mazliet padārgi sanāk, bet vienalga lētāk, nekā speciāli kratīties uz Rīgu, vai tuvāko pakomātu.

+