Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
LPT porta emulēšana
+

thread: LPT porta emulēšana

Senior Member
    Nov 2014
    128

LPT porta emulēšana

Tīri intereses pēc kā varētu noemulēt lpt ar arduino uz dos un windows? Interesē tieši kā to softiski izdarīt iekš OS, mikrokontrolieru daļa es domāju lielas problēmas nesagādātu. Es runāju par pilnīgu emulāciju, nevis tikai printerim derīgu.

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

ko tu domā ar lpt? LPT, EPP, ECP? tur jāsaprot kāds ir arduino uzdevums, tulks starp com un lpt?vai gribi kaut ko vadīt? vai arī kursa darbu gribi lai kāds tev uzraksta
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

Senior Member
    Nov 2014
    128

Mani interesē vadīšana, piemēram CNC progrām, protams ir citi risinājumi tagad, bet mani interesē vai varētu tādu tulku no serial uz lpt uztaisit, kas iekš os ir atpazīstams kā fizisks ports ar adresi. Tiešām kādam ir bijis tāds kursadarbs?

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,422

Jautājums: kāpēc vajag tieši tā (LPT), ja ir iespēja izdarīt labāk (COM)?
    Akadēmiska interese? Tad studējam DDK un meklēja/rapstam labāko.
    Ja vajag frēzēt, tad ir pofig vai LPT vai FIREWIRE, ka tik pilda savu funkciju.

Senior Member
    Nov 2014
    128

Vairāk akadēmiska

Moderator
    Jan 2009
    Rīga
    4,422

Tad jaalasa akadeemiskaa literatuura par usb, lpt un com programmatuuras un draiveru liimenii.

+