Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
Arduino skolotājs par atlīdzību
+

thread: Arduino skolotājs par atlīdzību

Junior Member
    May 2016
    1

Arduino skolotājs par atlīdzību

Lieta tāda,ka esmu jauns šajā visā. Bet esmu nolēmis izveidot segway. Tātadman ir nepieciešams privātskolotājs,kurš palīdzētu man veikt šo uzdevumu.
    Zinu, ka internetā ir daudz pamēcības. Bet bieži vien sanāk uz kāda sīkuma uzkārties. Tādēļ lūdzu palīdzību, par atlīdzību vienotos.

Senior Member
    Aug 2008
    565

Pajautā kas ir tas ko tu nezini, ko tev vajag iemācīt?

Senior Member
    Oct 2009
    Rīga
    906

Ja atmiņa neviļ, tad pats Segway izgudrotājs ņēma nelabu galu taisni izmēģint savu izgudrojumu. Kaut kas tur nebija labi sarēķināts ar dinamiskajām korekcijām, un apstākļos, kad šim vajadzēja spēji samazināt gaitu, šamais sāka raustītis un kā reizi paātrinājās. Tāpēc nabaga zēns iedzīvojās nepārejošā sprandas lūzumā.

Moderator
    Mar 2008
    Ogre
    1,445

Ja atmiņa neviļ, tad pats Segway izgudrotājs ņēma nelabu galu taisni izmēģint savu izgudrojumu. Kaut kas tur nebija labi sarēķināts ar dinamiskajām korekcijām, un apstākļos, kad šim vajadzēja spēji samazināt gaitu, šamais sāka raustītis un kā reizi paātrinājās. Tāpēc nabaga zēns iedzīvojās nepārejošā sprandas lūzumā.
    ne izgudrotājs (Dean Kamen), bet ražotājfirmas īpašnieks (Jimi Heselden) kas no izgudrotāja Segway nopirka.
    If it's worth doing, it's worth overdoing, right? / Tory Belleci, Mythbusters /

+