Warning: Illegal string offset 'name' in [path]/includes/functions.php on line 6439
2 kanālu ar USB lietojams osciloskops
+

thread: 2 kanālu ar USB lietojams osciloskops

Member
    Feb 2016
    65

2 kanālu ar USB lietojams osciloskops

Sveiki, meklēju 2 kanālu ar datorprogramu lietojamu osciloskopu. Izmantošu automobīļu elektrisko iekārtu testēšanā. Visos ebay atrastajos osciloskopu parametros atrodu 0 -5 v diapazonu. Bet raksta, ka ar kaut kādu x10 taustu varot mērīt līdz, piemēram, 50V. Varbūt ir kāds pārbaudīts produkts, no lētā gala, ko varētu ieteikt. Skatos ap 30 - 60 eur.

Senior Member
    Jun 2006
    Cēsu novads
    989

Tas, ko ieteikšu, gluži neatbilst autora prasītajam, ne pēc cenas, ne kanālu skaita, bet jau apmēram 5 gadus lietoju osciloskopu MT Pro no šejienes:
    http://mlab.org.ua
    Aparāts speciāli konstruēts autiņu diagnostikai. Esmu ļoti apmierināts. Salīdzinot ar citiem auto diagnostikai paredzētajiem osciloskopiem, tajā skaitā visai dārgiem BOSCH verķiem, ar kuriem ir nācies strādāt, šis iekabina visiem vienos vārtos. Pie tam pie visai nelielas cenas.
    Man ir iepriekšējā versija, slēdzama pie USB porta. Tagad tāda vairs nav - tagad jāspraužas, izmantojot ETHERNET kabeli. Atšķirībā no vecās versijas, šai ir jāorganizē papildus barošana. Manuprāt tas ir mīnuss. Vēl viens mīnuss - visa dokumentācija ir krieviski. Diemžēl arī datorprogrammai saskarsme ir krieviski. Tāpēc datorā vajadzīgi attiecīgi iestādījumi, citādi rādās jautājuma zīmes. Tās tādas lietas, kas mani mazliet apgrūtina, bet pieļauju, ka kādam varētu būt nepārvarams šķerslis. Citu trūkumu neredzu. Aparāts pilnībā galvaniski atsaistīts no datora. Ieejās bez kāda dalītāja var mierīgi bliezt iekšā 1000V, nekas slikts nenotiks. Un ar to pašu ieeju bez kādas pārslēgšanas var mērīt milivoltus. 8 kanāli. Pie tam signālus no tiem var ierakstīt nepārtrauktā režīmā, kamēr datora cietajā diskā pietiek vietas. Pie tam ierakstās viss signāls visos kanālos, bez kādiem pārtraukumiem. Daudziem dārgiem un krutiem aparātiem tādas iespējas nav. Tieši šī iespēja ir neatsverama, ja jāatrod kāds defekts, kas izpaužas, piemēram, kā noraustīšanās reizi 20 minūtēs. Cena jāskatās saitā, šķiet ka tagad bija 250$.

Member
    Feb 2016
    65

Es esmu strādājis ar divkanālu lētā gala un pilnīgi pietika, bet tādu vairs atrast nevaru, tas nu arī nebija mans. Man tik interesē, kā ar tiem taustiem.

http://www.ebay.co.uk/itm/Hantek-602...MAAOSws65TrN2j

Šāds tak darbam ar auto pietiktu..

Senior Member
    Dec 2007
    Rīga, tel.67423800, 22012111
    1,885

Man tik interesē, kā ar tiem taustiem.
    Tu domā šos?- http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_fr...+probe&_sop=15

Member
    Feb 2016
    65

Tieši tā.

Junior Member
    Jan 2006
    22

Es neieteiktu tieshi sho modeli. Man pasham ir taads. Peec apmeeram divu meeneshu lietoshanas kautkas notika ar kalibraaciju. Signaalu redzeet var, spriegumu pameeriit nevar. Paarsleedzot daliitaaju 1/10 signaals izmainaas tikai reizes divas.

Member
    Feb 2016
    65

Nu jau pasūtiju, tad jau manīs, uzrakstīšu atsauksmi pēc laika ar

Senior Member
    Feb 2007
    Rīga
    983

Es neieteiktu tieshi sho modeli. Man pasham ir taads. Peec apmeeram divu meeneshu lietoshanas kautkas notika ar kalibraaciju. Signaalu redzeet var, spriegumu pameeriit nevar. Paarsleedzot daliitaaju 1/10 signaals izmainaas tikai reizes divas.
    Arī vairāki tausti gļukoja: ļoti tieva centrāllā dzīsla un tā kā ekrāns mazliet padodas ātri pārtrūkst (dzīsla) un rāda visādus brīnumus. Plus vēl dubults ekrāns - viens pīts no vadiņiem, otrs kaut kāds strāvu vadošs apvalks kam ir reala pretestība.
    Viena galva labi, divas nav smuki (uz viena rumpja).

+